Mam pytanko do wszystkich ktorzy moga na nie odpowiedziec...Staramy sie o
dziecko od jakiegos juz czasu, poronilam, mialam ciaze pozamiaciczna, nie mam
dola

) Wierze ze wszystko bedzie pieknie i jeszcze bedziemy mieli
dzieciatko..Ostatnio lekarz zaproponowal nam zapodanie ADEPTU..Czy ktos
slyszal o skutecznosci tego cuda??