23.02.06, 15:36
Mam pytanko do wszystkich ktorzy moga na nie odpowiedziec...Staramy sie o
dziecko od jakiegos juz czasu, poronilam, mialam ciaze pozamiaciczna, nie mam
dolasmile) Wierze ze wszystko bedzie pieknie i jeszcze bedziemy mieli
dzieciatko..Ostatnio lekarz zaproponowal nam zapodanie ADEPTU..Czy ktos
slyszal o skutecznosci tego cuda??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka