jabluszko_12
30.10.06, 14:48
Witam, jestem tu nowa. Podczytuję Was od pewnego czasu....mam problem z
zajściem w ciążę.
Proszę podpowiedzcie, czy bulimia na którą choruję - może mieć jakiś wplyw na
poczęcie dziecka? Dodam,że nie jestem patyczakiem, przy wzroście 1,75 cm, ważę
54 kg. Moja choroba (tak , potrafię to powiedzieć z pełną
odpowiedzialnością)nie ujawnia się każdego dnia...Potrafię coś zjeść, podjadać
i nie ma problemu.
Problem pojawia się, gdy np. przed okresem cierpię na napady glodu...wtedy jem
dużo i potem...wiadomo...dodam,że wyniki moich badań są w porządku. Miesiączki
też mam reguralne, moze trochę podwyższony progesteron.
Do tej pory myslałam, że bulimiczka jest osoba, ktora wszystko co zje zwraca.
Ja tak nie mam....juz sie gubię....no i ten zwiazek z ciażą????
Czy ma??????????