jollyb
02.08.07, 15:34
dziewczynki poradzcie mi co do tej sytuacji. bralam clomid(clostilbegyt)
przez 2 cykle, w czasie drugiego w 4 dniu cyklu okazalo sie ze mam 2 duze
cysty i wiele mniejszych ( dwie duze 5cm i 3 cm) lekazr kanadyski kazal mi
czekac do nastepnego okresu i wtedy przyjsc na usg i za wiele sie nie
przejal, a ja z kolei gdzies czytalam ze nawet duphaston by mi pomogl, a ja
mma jesZcze z polski kilka opakowan, wic co myslicie brac na wlasna reke?? np
1 dziennie?? dzisiaj moj 7 dzien cyklu , wiec brac duphaston od dzisiaj? ile
razy dziennie , dzikei za odpowiedz, nie moge sie doczekac juz porzadnego
lekarza a nie tego dowalania mnie tu na kazdym kroku.