Dodaj do ulubionych

kuracja- ????

IP: 193.111.22.* 19.12.03, 16:07
dziewczyny
ile najdłużej moze trwać kuracja clo i orgametrilem - czytałam że 2 miesiace,
czy się mylę, bo jeśli tak to u mnie bez skutku i pewnie lekarz wyśle mnie
teraz na badanie jajników czy coś o podobnym skomplikowanym dla mnie zabiegu.
Jest jeszcze duphason i coś na p - czy to ma podobne działanie jak te proszki
wyżej.
czy po takiej 2 miesiecznej kuracji czekają mnie tylko inseminacje, badania
jajników i jeszcze inne dziwne rzeczy, czy są moze jeszcze jakieś proszki,
które lekarz powienien mi przepisac?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka