28.03.03, 09:19
Poszukuje informacji o peruwianskiej amazonii.
-Gdzie najlepiej pojechać- żeby bylo malo turystów
-Czy ceny przewodnikow sa naprawde tak wysokie jak pisze pascal?
-Jak najtaniej zobaczyć dzungle
-Park Madidi w Boliwi- ile co i jak

Bede wdzieczny za info
Obserwuj wątek
    • Gość: pawel_d Re: AMAZONIA IP: *.017-68-73746f2.cust.bredbandsbolaget.se 29.03.03, 17:28
      Owszem drogo, ale ostatecznie jak czesto mozna obejrzec
      prawdziwa amazonska dzungle?.

      Z Cusco jezdzi sie do Manu National Park. Za 6 dniowa
      wycieczke (w jedna strone ladem, w druga samolotem)
      mielismy placic 720$, ale kupilismy na ostatnia chwile z
      20% rabatem. Bardzo dobrze zorganizowane, dobry
      przewodnik, super przezycia, ale... straszny upal,
      okropna wilgoc, tabuny komarow... Ogolnie wycieczka byla
      swietna, ale bardzo, bardzo meczaca

      Ta cena byla za wycieczke do parku narodowego gdzie tylko
      niektore biura podrozy moga wjechac i gdzie nie mam duzo
      ludzi. Za mniejsze pieniadze mozna do tzw cultural zone.
      Nie wiem czy wycieczka jest gorsza czy lepsza, ale na
      pewno nie mozna poogladac tylu zwierzat.

      Wycieczki w Boliwii maja byc tansze, ale nie wiem nic na
      nich temat.

      Pawel
    • Gość: wojtek Re: AMAZONIA IP: *.acn.pl / 10.72.5.* 30.03.03, 14:52
      Bylem w zeszlym roku w listopadzie dwa dni w okolicach Puerto Maldonado w
      osrodku nad jeziorem Sandoval, lecialem z Limy do Puerto Maldonado, potem
      znowu samolotem do Cuzco. Dzungla nie jest tania, bungalowy fajne, przewodnika
      polecam Victora (pisza o nim w Pascalu), pogoda upiorna- skwar i wilgoc,
      przyroda ciekawa, ale jesli widziales juz troche egzotycznej przyrody to
      mozesz sobie darowac ta wycieczke. Ja bylem w kilkunastosobowej grupie i koszt
      wynosil okolo 250$.
    • Gość: Adam Re: AMAZONIA IP: *.cr / 10.0.0.* 11.04.03, 12:49
      O Amazoni wiem niewiele, ale za to mogę ci polecić świetny serwis o Oceanii:
      www.oceania.stosunki.plPolecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka