Gość: Kuba
IP: 62.233.211.*
09.10.06, 17:34
W sobotę przeszedłem plażą od Rowów do Czołpina i tylko przez moment na
horyzoncie widziałem trzy osoby, a w niedzielę idąc pięć godzin od Lasu
Smołdzińskiego, przez Wydmy Czołpińskie i brzegiem morza do Łeby - nie
widziałem w ogóle nikogo. Coś niesamowitego!
Kuba :)