22.07.04, 21:24
lidek prosze skasuj moj watek o dwoch kreseczkach !!!!

jak nawet pisze te dwie kreseczki ze byly to łzy mi z oczu leca tak mi smutno

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Czytelna lista DOBRYCH ginekologow:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090 polecajcie!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka