binne 14.11.05, 19:05 od którego dnia cyklu bierze sie tzw.bromek? bo niestety mnie czeka, a nie chciałabym sobie zmarnować cyklu. i w tym czasie jak sie bierze jest szansa na zajście? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kama.garbi Re: bromek 14.11.05, 23:40 najlepiej cały czas moje gin mówi że nawet jak już się uda zafasolkowac można brac do 15 tyg Odpowiedz Link
marzonko Re: bromek 15.11.05, 00:20 A ja myślałam,że od 3dc 1 raz dziennie przez tydzień,a potem co drugi dzień? Mnie tak zalecił gin,ale poziom prl miałam niewiele podwyższony i udało mi się go zbić biorąc przez 1,5 miesiąca tak jak napisałam. Odpowiedz Link
asiaadasia Re: bromek 15.11.05, 07:21 mi lekarz kazal brać od 5dc do 25dc .ale ponieważ poczytałam jak to prl po odstawieniu skacze ,brałam cały cykl nadal po 1/2.i po pierwszym cyklu brania jestem w ciąży ! oby tym razem było dobrze pozdrawiam Odpowiedz Link