14.11.05, 19:05
od którego dnia cyklu bierze sie tzw.bromek? bo niestety mnie czeka, a nie
chciałabym sobie zmarnować cyklu. i w tym czasie jak sie bierze jest szansa
na zajście?
Obserwuj wątek
    • fiamma75 Re: bromek 14.11.05, 19:22
      Obojętnie.
      • kama.garbi Re: bromek 14.11.05, 23:40
        najlepiej cały czas
        moje gin mówi że nawet jak już się uda zafasolkowac można brac do 15 tyg
        • marzonko Re: bromek 15.11.05, 00:20
          A ja myślałam,że od 3dc 1 raz dziennie przez tydzień,a potem co drugi dzień?
          Mnie tak zalecił gin,ale poziom prl miałam niewiele podwyższony i udało mi się
          go zbić biorąc przez 1,5 miesiąca tak jak napisałam.
    • asiaadasia Re: bromek 15.11.05, 07:21
      mi lekarz kazal brać od 5dc do 25dc .ale ponieważ poczytałam jak to prl po
      odstawieniu skacze ,brałam cały cykl nadal po 1/2.i po pierwszym cyklu brania
      jestem w ciąży ! oby tym razem było dobrze smile pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka