Dodaj do ulubionych

swędzące uszy

03.01.11, 23:25
Od lat swędzą mnie niesamowicie uszy wewnątrz. Czasem jest to tak uporczywe, że biorę patyczek i muszę tak drapać. Nadodatek skóra się łuszczy. Pomaga tylko maść ze sterydem, ale tylko na dobę i znowu to samo. Czy homeopatia mogłaby mi pomóc?
Obserwuj wątek
    • granna Re: swędzące uszy 07.01.11, 08:59
      Mnie tez swędzą, ale nie przyszło mi do głowy tego niczym smarować a tym bardziej sterydem :) Zauważam taka prawidłowość: więcej zakazanego jedzenia, typu nabiał i słodycze, wiece drapania patyczkiem :) Przyzwyczaiłam się. Bardziej mnie denerwuje gruby język i uczucie włosa na nim, np. po świętach :)
      Może trzeba przyjrzeć się temu co jesz? Swędzenie może być objawem nietolerancji pokarmowych.
    • gothmaggie Re: swędzące uszy 20.10.13, 12:47
      Witam,
      Moim problemem było uporczywe swędzenie uszu oraz przewlekły stan zapalny ucha środkowego. Byłam u kilku lekarzy. Ostatnia wizyta u otalaryngologa była zwieńczona sukcesem, bo dowiedziałam się, że należy przecierać ucho w środku spirytusem rozcieńczonym z wodą oraz maść triderm, w celu zagojenia ran powstałych na skutek drapania. Stosując tę metodę przez 3 tygodnie, problem ze swędzeniem zniknął.
    • leonardmurrau Re: swędzące uszy 16.02.20, 03:38
      ucho, przewlekłe problemy: swędzenie, drapanie, mrowienie, ból, zapalony przewód słuchowy,
      Próbowałem wszystkich produktów i kilka orl, zawsze,
      W końcu znalazłem rozwiązanie:
      Oplantamednaturo , naturalny,roślina (apteka)
      Zostałem wyleczony w kilka dni, po 12+ swędzenia uchu!
      Polecam to lekarstwo.
      • leonardmurrau Re: swędzące uszy 16.02.20, 03:41
        leonardmurrau napisał(a):

> ucho, przewlekłe problemy: swędzenie, drapanie, mrowienie, ból, zapalony przewó
        > d słuchowy,
        > Próbowałem wszystkich produktów i kilka orl, zawsze,
        > W końcu znalazłem rozwiązanie:
        > Oplantamednaturo , naturalny,roślina (apteka)
        > Zostałem wyleczony w kilka dni, po 12+lat swędzenia uchu!
        > Polecam to lekarstwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka