Dodaj do ulubionych

Sulphur LM6 - problem z zakupem

06.08.08, 19:44
czy jest to lek robiony na zamowienie? gdzie go kupujecie?
nie moge go dostac w moich okolicach
Obserwuj wątek
    • schiraz Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 00:10
      Bo to jest inniejsza potencja. Moj maly tez ja ma zapisana, na szczescie
      dostalismy od lekarza. To jakos sie przelicza na potencje podawane w CH
    • very.martini Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 11:54
      Nic nie trzeba przeliczzać, trzeba napisać do Sycowa
      www.jelinkowski.com.


      16%VOL
      22%VAT
      • sie303 Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 12:33
        W Niemczech mozna taka potencje kupic normalnie w aptece.

        --------------------------------------------------------------------

        Samuel Hahnemann: „Ähnliches werde durch Ähnliches geheilt“
        • very.martini Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 14:27
          Wiesz co, chyba zależy, gdzie się mieszka, ja w Warszawie i Łodzi też
          kupowałam różne dziwne potencje w aptekach (specjalistycznych)

          16%VOL
          22%VAT
          • sie303 Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 17:08
            Jakie to sa dziwne potencje?

            --------------------------------------------------------------------

            Samuel Hahnemann: „Ähnliches werde durch Ähnliches geheilt“
            • very.martini Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 17:50
              :) ups, nie powiedziałam, jak chciałam.
              chodzi mi o wyższe potencje, tzn wyższe niż te ogólnodostępne tubeczki
              Boirona:) albo o nietypowe postaci leków, na przykład krople

              16%VOL
              22%VAT
    • madziaak1 Re: Sulphur LM6 - problem z zakupem 07.08.08, 15:06
      no wlasnie, dostalismy recepte od homeopaty w Łodzi, ale akurat w aptece tam gdzie mi mowil nie mieli, dopiero po niedzieli ma byc
      na szczescie dogadalam sie z p. doktorem i kupilam zamiennie kulki z Boiron-a
      bardzo Wam dziekuje za pomoc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka