Dodaj do ulubionych

Tbs Michalin ul.Rejtana

12.04.20, 16:30
Mimo wiele próśb,zakazów ZOSTAŃ w DOMU
Pełno dzieci i dorosłych gromadnie biegających pod blokami wraz z nieodpowiedzialnymi dorosłymi: mamy babcie wójkowie.
Czy ich nic nie obowiązuje ?
Obserwuj wątek
  • kolejarzmatolecki Re: Tbs Michalin ul.Rejtana 12.04.20, 20:37
   To zrób im zdjęcie i na nich donieś, konfidencie zasrany. Widzę że od tego siedzenia w czterech ścianach już Ci się chyba sufit na łeb spadł, albo Ci stara nie daje i szukasz sensacji.
   Chcesz to sobie siedź w domu jak się boisz, nikt Ci nie zabrania, ale nie mów innym co mają robić, jeśli bezpośrednio nie dotyczy to Twojej osoby.
   • surmia Re: Tbs Michalin ul.Rejtana 14.04.20, 10:12
    kolejarz wyluzuj człowieku. I sprawdź znaczenie słowa "konfident".

    Swoją drogą, zobaczcie jaka niekonsekwencja. Z jednej strony wyzywa ludzi, a z drugiej pięknie, wielką literą pisze o "Twojej osobie".
    • kolejarzmatolecki Re: Tbs Michalin ul.Rejtana 14.04.20, 11:47
     Jestem człowiekiem z natury spokojnym, przestaje jedynie panować nad sobą gdy ktoś próbuje ograniczać moje podstawowe prawa. Jednym z nich jest prawo do wolności. Nie jestem więźniem i mam prawo wyjść na spacer kiedy mam ochotę. Ba, nawet więźniowie w celi mają do tego prawo. Żeby była jasność - jestem zdrowy, mieszkam sam, unikam zbędnych kontaktów z ludźmi i niczyjego zdrowia swoim zachowaniem nie narażam.

     Mam też mózg, nieskażony oglądaniem jedynych słusznych mediów, który obserwując różne dziejące się dookoła rzeczy potrafi kojarzyć fakty i wyciągać stosowne wnioski jak władza wykorzystując aktualną sytuacje potrafi naginać prawo do swoich celów:
     *Zabrania się przebywać jednej osobie w wielkim lesie, podczas gdy zezwala się w kościele na pobyt do 50 osób,
     *Zebrania się organizowania zgromadzeń, podczas gdy wieruszka robi sobie pokazowe święto z okazji katastrofy, do której sama doprowadziła,
     *Zamyka się cmentarz, podczas gdy pewna szkodliwa dla tego państwa ma razem ze swoimi gorylami doń wstęp,
     *Blokuje się sprowadzanie z zagranicy masek i środków dezynfekcji, podczas gdy spółka radnego PiS zamówiła 5,5 mln maseczek ochronnych i ma de facto monopol na rozprowadzanie ich, dodatkowo nakłada się obowiązek ich używania
     *Nadużywa się kompetencji policji i szarga dobre imię tej instytucji, zlecając jej podejmowanie decyzji w kwestiach nieściśle określonych przepisami (bo co to znaczy "załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego") - jeśli chce mi się kupę, to idę do toalety. Jeśli jestem głodny, to idę coś zjeść. Jeśli mam pustą lodówkę, to idę na zakupy. Jeśli moje mięśnie domagają się ruchu, a mózg tlenu, a to idę na spacer lub wykonuję inną stosowną aktywność fizyczną). Brak aktywności może przyczynić się do szeregu chorób. Osoby, które na co dzień uprawiają sport i z dnia na dzień zmuszone są do zaprzestania tego także naraża się na pewne konsekwencje zdrowotne.

     Ale najbardziej mnie irytują nadgorliwy obywatele którzy ślepo przekonani w słuszności władzy próbują dodatkowo ją wyręczać, jak autor tego tematu. Wypadałoby tylko zacytować Józefa Piłsudskiego: Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy.


     PS. Nie martw się surmia, zawsze sprawdzam znaczenie każdego słowa, które używam. Zgodnie z sjp.pl
     konfident
     1. człowiek szpiegujący na zlecenie swoich mocodawców; kapuś, kabel, donosiciel;
     2. agent wywiadu, tajny wywiadowca policyjny; szpieg, informator, szpicel;
     3. przestarzałe: człowiek godny zaufania; powiernik, przyjaciel, zausznik

     Zachowanie autora tematu wyczerpuje znamiona definicji, pkt 1 (donosiciel) i pkt 2 (informator)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka