18.04.06, 18:27
Może ktoś z was wie czy w naszym kochanym miasteczku jest gdzieś fajnie
prowadzony aerobik? Dokładnie to interesują mnie okolice Michalina ale
ewentualnie moga być też "dalsze" okolicesmile
Obserwuj wątek
    • 111majka Re: Aerobik 18.04.06, 18:46
      Witaj, zajrzyj do tego wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19980&w=40010746
    • jackie_brown Re: Aerobik 18.04.06, 19:01
      Kiedyś chodziłam na zajęcia na rogu piaskowej i kopernika, ale nie wiem czy to
      aktualne, bo nie mieszkam w Józku od ponad roku.
      • 111majka Re: Aerobik 18.04.06, 19:22
        Ktoś bardzo chwalił te zajęcia, chyba ktoś z Otwocka.
        Wiecie coś na ten temat?
        • doomi Re: Aerobik 18.04.06, 20:56
          Nie jestem pewna, ale to chyba właśnie o tym miejscu napisała monia, że
          właścicielka sprzedała dom i salkę i już tam nie ma zajęć. Ale może monia
          zajrzy i zdementuje lub potwierdzi wink
          • monia420 Re: Aerobik 18.04.06, 21:55
            nie dementujęsmile prawda, Daria już nie działa w J.,
            • truski1 Re: Aerobik 19.04.06, 09:01
              przeczytałam w gazetce "Józefów Obywatelski", ze w Klubie Józefovia mają
              odbywać się zajecia z aerobiku. Podane są tam dni i godziny oraz nazwisko
              osoby, która będzie je prowadziła. Niestety nie pamiętam w jakie to dni i
              godziny, ale spróbuję odnaleźć gazetkę i podam. A adres klubu to ul. Dolna 19,
              nad samym Świdrem
              • morkub Re: Aerobik 19.04.06, 09:16
                "- w piątek 21 kwietnia o godz. 17.00 w budynku klubowym przy ul. Dolnej 19 odbędzie się zebranie organizacyjne sekcji aerobiku. Zapraszamy nie tylko panie. Zajęcie poprowadzi Marta Wierzbicka, tel. 0 - 509 079 933"
                Jest też mowa o biegach terenowych, kolarstwie terenowym, tenisie stołowym...
                • truski1 Re: Aerobik 19.04.06, 10:44
                  No właśnie. a Pani Marta jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością:
                  fitness- nowoczesne formy gimnastyki, a kurs odbyła w instytucji o dobrej
                  renomie.
                  • sylkwa1 Re: Aerobik 19.04.06, 12:07
                    Ojej! A ja chodzę na aerobik do jej mamy. Nie wiem jak córka, ale mama jest
                    kapitalna, tylko, że zajęcia prowadzi prywatnie, bezpłatnie. Dla "klubu
                    koleżanek"
                • do73 Re: Aerobik 19.04.06, 13:03

                  Ja się chyba wybiorę, jeśli zdążę na 17.00. Czy będzie jeszcze ktoś chętny?
                  • doomi Re: Aerobik 19.04.06, 13:09
                    To ja też bym była chętna smile
                    • do73 Re: Aerobik 19.04.06, 13:22

                      Ja mam dosłownie 2 kroczki z domciusmile Chętnie się z Tobą (i z innymi forumkami)
                      spotkam.
                      • 111majka Re: Aerobik 19.04.06, 19:18
                        Oj, szkoda że nie należę do "klubu koleżanek" sylkwi. Bardziej widziałabym siebie trenowaną przez
                        kapitalną mamę niż przez specjalistkę fitness pewnie jeszcze kapitalniejszą. Trochę oporna jestem...

                        Postaram się być w piątek, jeżeli nie mam szans na mamę.
                        • truski1 Re: Aerobik 20.04.06, 07:29
                          no to ja też się chyba wybiorę
                          • doomi Re: Aerobik 21.04.06, 13:19
                            No to jak foremki?? Kto będzie dzisiaj na dolnej?? Ja na 99 proc.
                            A przy okazji pytanie do zorientowanych: czy jest tam możliwość przypięcia
                            gdzieś rowerów i czy zostawienie mojego rumaka (przypiętego) nie skończy się
                            jego stratą??
                            • truski1 Re: Aerobik 21.04.06, 13:47
                              No ja będę też na 99%. Rowerem i owszem można podjechać. Stojaka nie ma ale
                              można przypiąć rower do ogrodzenia. Ale nie zdarzyło się przynajmniej do tej
                              pory by komuś zwinęli rower.
                              • 111majka Re: Aerobik 21.04.06, 14:11
                                Drogie forumianki.
                                Mamy być dzisiaj nie na 99% tylko na 102%.
                                Jak zepniemy wszystkie rowery do kupy to nikt ich nie rozplącze smile (Może nawet my)
                                • truski1 Re: Aerobik 21.04.06, 14:14
                                  no pewnie, możemy mieć problemy z rozplataniem, jak nam mieśnie po dużym
                                  wysiłku odmówią posłuszeństwa
                                  • doomi Re: Aerobik 21.04.06, 14:25
                                    Po jakim wysiłku surprised
                                    Ja myślałam, że dzisiaj tylko spotkanie organizacyjne...
                                    • truski1 Re: Aerobik 21.04.06, 14:31
                                      oj żartowałam...
                                    • lamelka007 Re: Aerobik 21.04.06, 14:35
                                      no to ja proszę o szczegółowe informacje. nie mogę być -dziś dłużej pracuje!sad
                                      życzę udanego rozplątywania.
                                      • doomi Re: Aerobik 21.04.06, 18:05
                                        Jest szansa, że pani Marta już o 11-ej jutro da mi znać co dalej z aerobikiem smile
                                        Trzymajmy kciuki, żeby coś z tego wyszło.
                                        • lamelka007 Re: Aerobik 21.04.06, 18:43
                                          naprawdę? a ja słyszałm że macie zostać czirliderkami?smile
                                          • doomi Re: Aerobik 21.04.06, 20:14
                                            potwierdzam smile są takie plany!
                                            • doomi Re: Aerobik 21.04.06, 20:31
                                              Wiecie jak mówią na takie laski? pomponiary smile
                                              Już sobie wyobrażam te mecze, gdzie truski, majka, doomi, lamelka, do73 i
                                              reszta wymachuje hm tego pomponami ;D
                                              • 111majka Re: Aerobik 21.04.06, 20:53
                                                Pomponiary to nawet do niektórych pasuje uncertain
                                                (Tu wcale nie jestem złośliwa)
                                        • malkoska Re: Aerobik 21.04.06, 20:55
                                          to i ja z ciekawoscia czekam na informacje ... warto sie troche po zimie
                                          poruszac smile a choby spotkac i pogadac w tak milym gronie milo bedzie ...
                                          a wiecie chociaz jak czesto spotkania, koszty itp?
                                          Malgosia
                                          • doomi Re: Aerobik 21.04.06, 21:10
                                            Przyznam majka, że zupełnie nie rozumiem co miałaś na myśli...

                                            Małgosiu: jeśi ten aerobik będzie, to dwa razy w tygodniu, prawdopodobnie w
                                            poniedziałki i piątki od 18,00. Koszt zajęć to 10 zł/zajęcia. Czyli miesięcznie
                                            ok. 80 zł (płatne z góry).
                                            • 111majka Re: Aerobik 21.04.06, 21:12
                                              Doomi - siebie po prostu smile
                                            • malkoska Re: Aerobik 21.04.06, 21:17
                                              no jezeli dni sie nie zmienia a rodzina w tym czasie zajmie sie malym to ja tez
                                              sie pisze, w inne dni niestety malz sie sportuje ... chodzi grac w noge, tzn
                                              biega grac w noge, tzn rusza sie wink

                                              Gosia
                                            • lamelka007 Re: Aerobik 21.04.06, 21:21
                                              ja proponuje rolki - iwestycja jednorazowa a zabawy coniemiara prawda truski???
                                              i można z dziećmi
                                              • sylkwa1 Re: Aerobik 22.04.06, 15:58
                                                lamelka, słonko gdzie na te rolki jeździsz? Ja mam i prawie cała moja rodzina
                                                ma (trzylatka - rolek brak!)ale gdzie tu jeździc? Koło mnie większośc ulic
                                                rozkopali sad
                                                • truski1 Re: Aerobik 22.04.06, 19:48
                                                  no to Ci muszę sylkwa powiedzieć, ze można nawet z dzieckiem 10 msc!!! i
                                                  właśnie wtedy jest śmiechu... Nie było osoby która się nie obejzała jak
                                                  jechałam na rolkach pchając wózek z dzieckiem, a moje starsze [4 letnie}
                                                  śmigało na rowerku
                                                  • sylkwa1 Re: Aerobik 22.04.06, 20:44
                                                    he, he! wiem jak to jest. jak moja mała była w wózku to też jeździłyśmy razem.
                                                    teraz ma trzy latka i jeszcze nie jeździ na rowerku tak dobrze, żeby można ze
                                                    spokojnym sumieniem gdzieś ją zabraż i jeszcze mieć do tego rolki na nogach. A
                                                    swoją drogą to fajna z Ciebie mama skoro takie cuda wyprawiasz big_grin (myślałam, że
                                                    tylko ja taka wariatka błeheheh)
                                                  • truski1 Re: Aerobik 22.04.06, 23:07
                                                    ej tam od razu fajna. Ale to fajnie, że ty też jesteś fajną mamą. Jak się nie
                                                    chce siedzieć w domu to trzeba coś wymyślać. Moja córcia jest niesamowicie
                                                    sprawna ruchowo. Na rowerku zaczeła jeździć jak nie miała jeszcze dwóch lat, a
                                                    teraz śmiga.
                                                    Do jazdy propopnuję ci ul. Swiderską, Długą, Sosnową, ale tak gdzieś od 17, bo
                                                    wtedy jest mały ruch samochodowy. MOże się umówimy w jakiś dzień, i jazda...
                                                  • sylkwa1 Re: Aerobik 23.04.06, 18:21
                                                    Dzięki bardzo, byłoby super! Niestety teraz wyjeżdżam, ale za trzy tyg.? kto
                                                    wie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka