zana77 18.04.06, 18:27 Może ktoś z was wie czy w naszym kochanym miasteczku jest gdzieś fajnie prowadzony aerobik? Dokładnie to interesują mnie okolice Michalina ale ewentualnie moga być też "dalsze" okolice Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
111majka Re: Aerobik 18.04.06, 18:46 Witaj, zajrzyj do tego wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19980&w=40010746 Odpowiedz Link
jackie_brown Re: Aerobik 18.04.06, 19:01 Kiedyś chodziłam na zajęcia na rogu piaskowej i kopernika, ale nie wiem czy to aktualne, bo nie mieszkam w Józku od ponad roku. Odpowiedz Link
111majka Re: Aerobik 18.04.06, 19:22 Ktoś bardzo chwalił te zajęcia, chyba ktoś z Otwocka. Wiecie coś na ten temat? Odpowiedz Link
doomi Re: Aerobik 18.04.06, 20:56 Nie jestem pewna, ale to chyba właśnie o tym miejscu napisała monia, że właścicielka sprzedała dom i salkę i już tam nie ma zajęć. Ale może monia zajrzy i zdementuje lub potwierdzi Odpowiedz Link
truski1 Re: Aerobik 19.04.06, 09:01 przeczytałam w gazetce "Józefów Obywatelski", ze w Klubie Józefovia mają odbywać się zajecia z aerobiku. Podane są tam dni i godziny oraz nazwisko osoby, która będzie je prowadziła. Niestety nie pamiętam w jakie to dni i godziny, ale spróbuję odnaleźć gazetkę i podam. A adres klubu to ul. Dolna 19, nad samym Świdrem Odpowiedz Link
morkub Re: Aerobik 19.04.06, 09:16 "- w piątek 21 kwietnia o godz. 17.00 w budynku klubowym przy ul. Dolnej 19 odbędzie się zebranie organizacyjne sekcji aerobiku. Zapraszamy nie tylko panie. Zajęcie poprowadzi Marta Wierzbicka, tel. 0 - 509 079 933" Jest też mowa o biegach terenowych, kolarstwie terenowym, tenisie stołowym... Odpowiedz Link
truski1 Re: Aerobik 19.04.06, 10:44 No właśnie. a Pani Marta jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością: fitness- nowoczesne formy gimnastyki, a kurs odbyła w instytucji o dobrej renomie. Odpowiedz Link
sylkwa1 Re: Aerobik 19.04.06, 12:07 Ojej! A ja chodzę na aerobik do jej mamy. Nie wiem jak córka, ale mama jest kapitalna, tylko, że zajęcia prowadzi prywatnie, bezpłatnie. Dla "klubu koleżanek" Odpowiedz Link
do73 Re: Aerobik 19.04.06, 13:03 Ja się chyba wybiorę, jeśli zdążę na 17.00. Czy będzie jeszcze ktoś chętny? Odpowiedz Link
do73 Re: Aerobik 19.04.06, 13:22 Ja mam dosłownie 2 kroczki z domciu Chętnie się z Tobą (i z innymi forumkami) spotkam. Odpowiedz Link
111majka Re: Aerobik 19.04.06, 19:18 Oj, szkoda że nie należę do "klubu koleżanek" sylkwi. Bardziej widziałabym siebie trenowaną przez kapitalną mamę niż przez specjalistkę fitness pewnie jeszcze kapitalniejszą. Trochę oporna jestem... Postaram się być w piątek, jeżeli nie mam szans na mamę. Odpowiedz Link
doomi Re: Aerobik 21.04.06, 13:19 No to jak foremki?? Kto będzie dzisiaj na dolnej?? Ja na 99 proc. A przy okazji pytanie do zorientowanych: czy jest tam możliwość przypięcia gdzieś rowerów i czy zostawienie mojego rumaka (przypiętego) nie skończy się jego stratą?? Odpowiedz Link
truski1 Re: Aerobik 21.04.06, 13:47 No ja będę też na 99%. Rowerem i owszem można podjechać. Stojaka nie ma ale można przypiąć rower do ogrodzenia. Ale nie zdarzyło się przynajmniej do tej pory by komuś zwinęli rower. Odpowiedz Link
111majka Re: Aerobik 21.04.06, 14:11 Drogie forumianki. Mamy być dzisiaj nie na 99% tylko na 102%. Jak zepniemy wszystkie rowery do kupy to nikt ich nie rozplącze (Może nawet my) Odpowiedz Link
truski1 Re: Aerobik 21.04.06, 14:14 no pewnie, możemy mieć problemy z rozplataniem, jak nam mieśnie po dużym wysiłku odmówią posłuszeństwa Odpowiedz Link
doomi Re: Aerobik 21.04.06, 14:25 Po jakim wysiłku Ja myślałam, że dzisiaj tylko spotkanie organizacyjne... Odpowiedz Link
lamelka007 Re: Aerobik 21.04.06, 14:35 no to ja proszę o szczegółowe informacje. nie mogę być -dziś dłużej pracuje! życzę udanego rozplątywania. Odpowiedz Link
doomi Re: Aerobik 21.04.06, 18:05 Jest szansa, że pani Marta już o 11-ej jutro da mi znać co dalej z aerobikiem Trzymajmy kciuki, żeby coś z tego wyszło. Odpowiedz Link
lamelka007 Re: Aerobik 21.04.06, 18:43 naprawdę? a ja słyszałm że macie zostać czirliderkami? Odpowiedz Link
doomi Re: Aerobik 21.04.06, 20:31 Wiecie jak mówią na takie laski? pomponiary Już sobie wyobrażam te mecze, gdzie truski, majka, doomi, lamelka, do73 i reszta wymachuje hm tego pomponami ;D Odpowiedz Link
111majka Re: Aerobik 21.04.06, 20:53 Pomponiary to nawet do niektórych pasuje (Tu wcale nie jestem złośliwa) Odpowiedz Link
malkoska Re: Aerobik 21.04.06, 20:55 to i ja z ciekawoscia czekam na informacje ... warto sie troche po zimie poruszac a choby spotkac i pogadac w tak milym gronie milo bedzie ... a wiecie chociaz jak czesto spotkania, koszty itp? Malgosia Odpowiedz Link
doomi Re: Aerobik 21.04.06, 21:10 Przyznam majka, że zupełnie nie rozumiem co miałaś na myśli... Małgosiu: jeśi ten aerobik będzie, to dwa razy w tygodniu, prawdopodobnie w poniedziałki i piątki od 18,00. Koszt zajęć to 10 zł/zajęcia. Czyli miesięcznie ok. 80 zł (płatne z góry). Odpowiedz Link
malkoska Re: Aerobik 21.04.06, 21:17 no jezeli dni sie nie zmienia a rodzina w tym czasie zajmie sie malym to ja tez sie pisze, w inne dni niestety malz sie sportuje ... chodzi grac w noge, tzn biega grac w noge, tzn rusza sie Gosia Odpowiedz Link
lamelka007 Re: Aerobik 21.04.06, 21:21 ja proponuje rolki - iwestycja jednorazowa a zabawy coniemiara prawda truski??? i można z dziećmi Odpowiedz Link
sylkwa1 Re: Aerobik 22.04.06, 15:58 lamelka, słonko gdzie na te rolki jeździsz? Ja mam i prawie cała moja rodzina ma (trzylatka - rolek brak!)ale gdzie tu jeździc? Koło mnie większośc ulic rozkopali Odpowiedz Link
truski1 Re: Aerobik 22.04.06, 19:48 no to Ci muszę sylkwa powiedzieć, ze można nawet z dzieckiem 10 msc!!! i właśnie wtedy jest śmiechu... Nie było osoby która się nie obejzała jak jechałam na rolkach pchając wózek z dzieckiem, a moje starsze [4 letnie} śmigało na rowerku Odpowiedz Link
sylkwa1 Re: Aerobik 22.04.06, 20:44 he, he! wiem jak to jest. jak moja mała była w wózku to też jeździłyśmy razem. teraz ma trzy latka i jeszcze nie jeździ na rowerku tak dobrze, żeby można ze spokojnym sumieniem gdzieś ją zabraż i jeszcze mieć do tego rolki na nogach. A swoją drogą to fajna z Ciebie mama skoro takie cuda wyprawiasz (myślałam, że tylko ja taka wariatka błeheheh) Odpowiedz Link
truski1 Re: Aerobik 22.04.06, 23:07 ej tam od razu fajna. Ale to fajnie, że ty też jesteś fajną mamą. Jak się nie chce siedzieć w domu to trzeba coś wymyślać. Moja córcia jest niesamowicie sprawna ruchowo. Na rowerku zaczeła jeździć jak nie miała jeszcze dwóch lat, a teraz śmiga. Do jazdy propopnuję ci ul. Swiderską, Długą, Sosnową, ale tak gdzieś od 17, bo wtedy jest mały ruch samochodowy. MOże się umówimy w jakiś dzień, i jazda... Odpowiedz Link
sylkwa1 Re: Aerobik 23.04.06, 18:21 Dzięki bardzo, byłoby super! Niestety teraz wyjeżdżam, ale za trzy tyg.? kto wie? Odpowiedz Link