Dodaj do ulubionych

Szukam AUTA

08.05.04, 15:42
Kto może mi sprowadzić lub polecić kogoś dobrego od sprowadzania aut - szukam
Passata TDI 95-95 kombi itd.
Obserwuj wątek
    • Gość: Joasia Re: Szukam AUTA IP: *.dip.t-dialin.net 08.05.04, 15:50
      Sprawdz co najmniej ceny w D zeby Ci ktos za sprowadzenie nie policzyl wiecej
      niz samo auto kosztuje

      www.mobile.de/SIDgkT1NEYIV1qrrdyVSkg.DQ-t-vaNexlCsAsK%F3P~BmSB10LsearchPublicJ1084027630A1LsearchPublicCCarS-t-vpLtt~BmPA1B20A0/cgi-
      bin/searchPublic.pl?_form=search&sr_make=25200&sr_model=Passat&sr_priceFrom=-
      2&sr_priceTo=-2&sr_category=3&sr_powerRange=-
      2&sr_registrationDateFrom=1995&sr_registrationDateTo=1995&sr_mileageFrom=-
      2&sr_mileageTo=-2&sr_engineType=2&sr_doorCount=-2&sr_color=-2&sr_country=-
      2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&sr_damaged=0&sr_daysOldTo=-
      2&sr_sortOrder=0&doSearch.x=30&doSearch.y=8
      • pitermaly Re: Szukam AUTA 08.05.04, 15:53
        A może znasz kogos dobrego kto się takimi autami zajmuje-może z belgii bo
        słyszałem,że są tanie
        • joasia1 Re: Szukam AUTA 08.05.04, 16:10
          Niestety nie znam nikogo.
          Ceny w Belgi sprawdz na www.autoscout24.com
    • pitermaly Re: Szukam AUTA 08.05.04, 16:01
      Szukam Passata TDI 95-96 kombi najlepiej 110 Ps,proszę o kontakt
      piotrusm@interia.pl lub sms605762345.Dzięki
      • Gość: Borek Re: Szukam AUTA IP: *.g.pppool.de 09.05.04, 10:32
        Moze byc?

        VW Passat TDI


        EUR 6.990


        Daten:
        210.000 km, 81 kW (110 PS), EZ: 08/96, TÜV: 07/05, AU: 07/05, blau-metallic,
        4/5 Türen, Diesel,

        Besonderheiten:
        ABS, Klimaanlage, Zentralverriegelung, el. Wegfahrsperre, Lederausstattung,
        Leichtmetallfelgen, Navigationssystem, Schiebedach, el. Fensterheber
        Beschreibung:
        Diesel, Metallic, Leder, KLIMATRONIC, Schiebedach, Schiebe- Hebedach- Glas,
        Navi, Telefon,2x el. Fensterh. ,Wegfsp. ,Zentralverr. ,Armlehne, Nebell. ,ABS,
        Bordcom. /Reiser. ,Sitzhzg. v., Sportsitze, Alu- Felgen,4-türig,
        Lederausstaattung(Lederschwarz), , ZV mit FB, Radio- Cassete, , Radio-
        Cassete, , Sportlenkrad,


        • Gość: Lukash ! Re: Szukam AUTA IP: 213.17.230.* 09.05.04, 23:25
          VW Passat TDI
          > EUR 6.990
          >
          >
          > Daten:
          > 210.000 km, 81 kW (110 PS), EZ: 08/96, TÜV: 07/05, AU: 07/05, blau-metallic,
          > 4/5 Türen, Diesel,

          Fest preis to 7 tys euro czyli 33,4 tysiące zł. Doliczmy przywiezienie tablice
          ubezpieczenie, akcyzę a jej będzie od cholery i wychodzi nam ponad 40 tys zł za
          auto z 96 roku, które ja przywiozłem za 23 po lekkim wypasku z francji. Nieźle
          to już w Polsce można kupić taniej niż za 40 tys. Pozdrawiam a i ten mówj miał
          4 razy el szyby nie 2, też miał Nawigację, nie miał alum za to koła z kołpakami
          i radio z cd Jvc a nie kaseta. Pozdrawiam
    • Gość: Odin Re: Szukam AUTA ... IP: *.telia.com 09.05.04, 08:56
      ... , nie przejmuj sie,usiadz i pomysl gdzie go zaparkowales ,mnie sie tez to
      czasami zdaza,zwlaszcza w okolicach swiat gdy parkingi pelne i stres ogromny.
      Pzdr.
      ________________________________________________________________________________
      • Gość: piter Re: Szukam AUTA ... IP: *.TKK.net.pl / *.tkk.net.pl 09.05.04, 17:49
        Ale ja go nie zgubiłem,ccę po rostu zlecić komuś sprowadzenie.Może kogoś
        znasz???
        • Gość: Odin Re: Szukam AUTA ... > Piter IP: *.telia.com 09.05.04, 18:34
          Najwyzsza accyze i VAT na auta ma Dania,producenci aut zanizaja ceny na swoje
          produkty,po odliczeniu accyzy i VAT-u Dania ma najtansze auta,-dotyczy tylko aut
          nowych.My z pld. Szwecji kupujemy nawet SAAB i VOLVO w Dani-ok.30% taniej netto.
          ________________________________________________________________________________
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka