Dodaj do ulubionych

pytanie o auto

18.11.11, 19:01
jak się nazywa plastikowy pierścień na jabłku lewarka skrzyni biegów?
musze dokupić tę część a kompletnie nie wiem, jak się nazywa.
pomóżcie, proszę
Obserwuj wątek
    • vaude Re: pytanie o auto 18.11.11, 19:13
      chodzi oczywiście o łożysko dźwigni zmiany biegów... pomóźcie, bo musze to ustrojstwo kupić przez internet i wysłać za granicę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka