vaude 18.11.11, 19:01 jak się nazywa plastikowy pierścień na jabłku lewarka skrzyni biegów? musze dokupić tę część a kompletnie nie wiem, jak się nazywa. pomóżcie, proszę Link Zgłoś Obserwuj wątek
vaude Re: pytanie o auto 18.11.11, 19:13 chodzi oczywiście o łożysko dźwigni zmiany biegów... pomóźcie, bo musze to ustrojstwo kupić przez internet i wysłać za granicę Link Zgłoś