Dodaj do ulubionych

OPEL Astra Classic

IP: *.media4.pl 05.06.04, 10:24
czy z 2001-2002 sa z zderzakami w kolorze nadwozia czy w ogóle takich nie
było? widuje sie na ulicach ale nie wiem czy to fabrycznie takie czy malowane?
Obserwuj wątek
    • Gość: corell Re: OPEL Astra Classic IP: *.media4.pl 05.06.04, 10:55
      i jeszcze dajcie znac czy za 26,5 rocznik 2001, 1.4 ABS, 2 poduszki, INSTAL
      gazowa, zimowe koła, immboliser.granatowey, niestety nie dopytałam czy ma
      wspomaganie:( i jaki to silnik czy 60km czy ten lepszy ecotec
      • Gość: Andrzej Re: OPEL Astra Classic IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 05.06.04, 20:37
        Jak astra clasic 1,4 z 2001 to napewno 60km (słabiutki ale za to bardzo trwały).
        Przy ABS zapewne ma wspomaganie. Jeżeli auto bez wypadku i przebieg poniżej
        120tyś to chyba warto. Gaz w tych autach chodzi b. dobrze ale sprawdź czy
        instalacja ze sterownikiem. Bo jak nie to mogą być kłopoty z sondą lambda i
        jazdą na benzynie.
        A swoją drogą to b. dobre auta
    • Gość: corelll Re: OPEL Astra Classic IP: *.media4.pl 07.06.04, 22:02
      okazał sie bez wspomagania, z prakingu ciezko było mi wyjechac:( gaz miał
      elektroniczny ale co z tego- bez wpsomagania jak dla mnie nie wchodzi w
      gre..cóz szukam dalej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka