Gość: corelll IP: *.media4.pl 05.06.04, 10:24 czy z 2001-2002 sa z zderzakami w kolorze nadwozia czy w ogóle takich nie było? widuje sie na ulicach ale nie wiem czy to fabrycznie takie czy malowane? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: corell Re: OPEL Astra Classic IP: *.media4.pl 05.06.04, 10:55 i jeszcze dajcie znac czy za 26,5 rocznik 2001, 1.4 ABS, 2 poduszki, INSTAL gazowa, zimowe koła, immboliser.granatowey, niestety nie dopytałam czy ma wspomaganie:( i jaki to silnik czy 60km czy ten lepszy ecotec Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: OPEL Astra Classic IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 05.06.04, 20:37 Jak astra clasic 1,4 z 2001 to napewno 60km (słabiutki ale za to bardzo trwały). Przy ABS zapewne ma wspomaganie. Jeżeli auto bez wypadku i przebieg poniżej 120tyś to chyba warto. Gaz w tych autach chodzi b. dobrze ale sprawdź czy instalacja ze sterownikiem. Bo jak nie to mogą być kłopoty z sondą lambda i jazdą na benzynie. A swoją drogą to b. dobre auta Link Zgłoś
Gość: corelll Re: OPEL Astra Classic IP: *.media4.pl 07.06.04, 22:02 okazał sie bez wspomagania, z prakingu ciezko było mi wyjechac:( gaz miał elektroniczny ale co z tego- bez wpsomagania jak dla mnie nie wchodzi w gre..cóz szukam dalej Link Zgłoś