Dodaj do ulubionych

Złomowanie zdezelowanego samochodu

25.10.19, 13:11
Mam auto, które stoi od jakieogoś czasu, jest dawcą części - no ale przepisy się zmieniają i trzeba wyrejestrować, aby nie dostać kary. W zwiazku z tym pytaniem, jaka jest procedura z tym związana? Czy auto szrot coś płaci? Czy to ja płacę w auto szrocie za kasację?
Obserwuj wątek
  • yasiaq Re: Złomowanie zdezelowanego samochodu 25.10.19, 22:08
   Sprzedaj obywatelowi Ukrainy , który po spisaniu umowy pozostawi je na miejscu. Obywatel będzie miał adres na Ukrainie , Ty w razie kontroli pokażesz umowę a składnica części pozostanie nienaruszona..warto dodać ,że gdyby przyszło do Ciebie wezwanie npdst zdjęcia z fotoradaru to ten sam obywatel chętnie przyzna się ,że to on wtedy prowadził..Dlatego mówimy ,że tacy obywatele są podwójnie w porządku..
   • yasiaq Re: Złomowanie zdezelowanego samochodu 28.10.19, 10:34
    jesli się niejasno wyraziłem to może byc również jakiś inny uchodźca którego adres mógł w międzyczasie przestać istnieć w wielu krajach była przecież wojna a losy nabywcy mogą być z kolei również nieznane..Ważne ,że nie jesteś właścicielem a urząd może wysłać zapytanie do nowego nabywcy..Wtedy urzędnicy z radoscią wypełnią swoje obowiązki i o3mają zasłużoną zapłatę za swoją ciężką harówkę a to jest jak wiadomo najwyzsze dobro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka