Dodaj do ulubionych

Szkoda samochodu

23.02.21, 14:11
Witam. Mam takie pytanie. Stałam przed przejazdem kolejowym czekając aż przejedzie pociąg i otworzą szlaban. Nagle samochod przede mną zaczął cofać. Trąbiłam na nią ale nie zareagowała. I uderzyła w mój samochód. Wyszłam i nie było wielkiej szkody. Lekkie przetarcie. Nie spisałam z nią oświadczenia tylko zapamiętałam nr rejestracyjny. Pierwszy raz miałam taką sytuację i teraz siedzę i myślę że mój facet będzie się na mnie wydzierał za to. Moje pytanie czy można to w razie "W" gdzieś zgłosić? Mimo że jest już po fakcie ? Martwi mnie to, że dałam jej tak po prostu odjechać i teraz mogła by to wykorzystać przeciwko mnie, ze to ja w nią wjechałam bo jednak mam lekkie przetarcie z przodu.
Obserwuj wątek
    • samspade Re: Szkoda samochodu 23.02.21, 14:37
      Dwie rzeczy.
      Jeśli facet będzie się wydzierał to znaczy że jest chujowy
      Rzecz druga gdyby coś musisz liczyć że ktoś przyzna się że cofał i uderzył w samochód za nim/nią. O ile nie ma monitoringu może powiedzieć ze jadąca z tyłu nie zdążyła wyhamować.
      • magdaadam76 Re: Szkoda samochodu 23.02.21, 14:53
        Tak, masz rację, w takich sytuacjach jest mega chujowy. Dlatego tak mnie to stresuje, żeby mu powiedzieć. Mimo że teoretycznie nie zrobiłam nic złego to i tak będę ta zła, bo to przecież jego ukochany samochód i on by nigdy tak głupio nie postąpił pozwalajac tak sobie po prostu odjechać winnemu. Zrobiło mi się chyba po prostu żal tej starszej pani, że nie zareagowałam inaczej. A teraz sama dostanę za to opierdol. Ehhh.. mam 29 lat, a boje się reakcji faceta. Przykre. Często jeżdżę tamtędy, więc później zajadę i zapytam droznika czy nie mają przypadkiem gdzieś kamery. Dzieki za odp. Pozdrawiam.
          • samspade Re: Szkoda samochodu 23.02.21, 15:38
            Ale to lepiej już mieć kamerkę. Mniejsza niż telefon, można schować za lusterkiem.
            I nagrywanie przyciąga niebezpieczne sytuacje. Gdy widzę samochód z kamerką zwiększam uwagę bo to może być głąb reżyser co to materiału szuka.
        • nousecomplaining Re: Szkoda samochodu 23.02.21, 17:01
          Hej, a nie da się jakoś dotrzeć do tej starszej pani bezpośrednio i z nią pogadać? Przecież może się przyzna i załatwicie to bezstresowo. Wbrew pozorom nie wszyscy w naszym kraju postępują chujowo : )
          • marekggg Re: Szkoda samochodu 24.02.21, 03:23
            starsze lagodne panie potrafia byc rowniez skurwysyny. powaznie mowie. w najlepszym wypadku powie ze nie pamieta i koniec. i samochodu pokazywac nie musi, chyba ze parkuje gdzies na publicnej drodze/parkingu. bo zeby wejsc na prywatny grunt to juz nie jest takie proste.
    • klemens1 Re: Szkoda samochodu 23.02.21, 15:33
      Bo żeby kamerkę zamontować to za dużo zachodu, prawda? Zresztą to facet jest za to odpowiedzialny i niech drze japę na samego siebie, że jeszcze tego do tej pory nie zrobił.
      No chyba że - przykładem mojej żony - w ogóle tej kamerki nie włączasz.
    • waga170 Re: Szkoda samochodu 23.02.21, 18:58
      "Mimo że teoretycznie nie zrobiłam nic złego"

Ale praktycznie tak:
      Stanelas za blisko samochodu przed Toba.
      Trabilas zamiast cofnac.
      Zapamietalam zamiast zapisac
      Nie wyszlas pogadac z glupia baba
      Nie "zabezpieczylas" swiadkow

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka