Dodaj do ulubionych

dzisiaj odebrałem lacetti

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 23:36
ale była jazda, wyjechałem z salonu na chińskich hankookach czy jakoś tak i
musiałem zasuwac przez całe miasto do wulkanizatora po zimówki
chcieli mi zalożyć odrazu w salonie ale 100 zł drożej od opony
ogólnie po jakiś 30 km tym samochodem moje wrażenia są pozytywne, nie ma
sensu porownywać tego samochodu do lanosa inna klasa
jedyne czego żałuje to tego że to wersja 1,4 ale tylko taka została z 2004
chyba nie da sie kupić żadnego innego auta tej wielkośći z klimą za 41 tys. zł
Obserwuj wątek
    • woman29 Re: dzisiaj odebrałem lacetti 28.01.05, 09:10
      Napisz za jakis czas jak sie autko sprawuje :-)A najlepiej załóz bloga jak gosć
      od suzuku Ignis - fajnie sie go czyta.
      • Gość: Poll Re: dzisiaj odebrałem lacetti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 09:29
        Fajny pomysł z tym blogiem .
        • radioaktywny Re: dzisiaj odebrałem lacetti 28.01.05, 10:02
          Gratuluje :-) na pewno bedziesz mial pocieche z tego auta. Poczatkowe opinie
          swiadcza o ich bezawaryjnosci. Zreszta ich poprzednk Daewoo wbrew obawom okazal
          sie wyjatkowo trwalym autem.
          Pozdrawiam
          • macabricus Re: dzisiaj odebrałem lacetti 28.01.05, 10:09
            No to zycze przyjemnej i bezproblemowej jazdy:)))
            • tanit.tm Re: dzisiaj odebrałem lacetti 28.01.05, 11:07
              Też jestem posiadaczem Lacttiego ale 1.6. Zrobiłem od grudnia 3000km. Jak na
              razie bez problemu. Auto naprawde fajne. Jak kupowałem w grudniu a oponki FULDY
              mi sami dali. Nie ma co porównywać Lacettiego do Lanosa bo Lacetti nie jest
              nastepcą Lanosa a Nubiry HB. Z uwagi na to, że Lanosów jeździ pełno a Nubir HB
              jak na lekarstwo to każdy upatruje podobieństwo Lacettiego do Lanosa. Wystarczy
              poprzegladać sobie fotki Nubiry HB.
              • pascalek Re: dzisiaj odebrałem lacetti 28.01.05, 19:00
                Witam, ja jeżdżę Lacetti 1.4 HB od września 2004 (nakręcone jakieś 7kkm).
                Baaardzo przyjemny samochód i z wyglądu i z jazdy :) Szkoda tylko że nie
                starczyło kasy na 1.6.
                Kwestię porównywania tez właśnie miałem sprostować :)
    • Gość: goggo Re: dzisiaj odebrałem lacetti IP: *.gdm.pl 28.01.05, 20:41
      Następca Nubiry z slinikiem 1,4? HA,HA
    • Gość: bosf troche szczegółów dla zainteresowanych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 21:42
      jak ktoś chce to moge podać troche szczegółów:
      sedan 1.4 wersja z klimą rocznik 2004
      cena 51,5 tys + lakier metalik 1,5 tys + autoalarm, halogeny, dywaniki,
      chlapacze jakieś 1,5 tys = łącznie chyba 54.800 ale głowy bym sobie nie dał
      uciąć
      od razu napisze że kupowałem dwa takie same samochody na firme to łatwiej było
      negocjować
      upust 5200 od razu po wejściu do salonu troche targowanka i znajomości i
      zjechałem z ceną do 46.000 zł z czego odpisze sobie połowe vatu
      to daje jakieś 41.5 tys
      jak na razie jestem bardzo zadowolony, choc przyznam że zamierzałem poczekać na
      nowego focusa, ale jak wypalili z taką ofertą to grzech było nie skorzystać
      • mejson.e Re: troche szczegółów dla zainteresowanych 28.01.05, 21:48
        Gratuluję - fajny zakup!

        Mam dobre doświadczenia z Daewoo - prywatne i służbowe - więc do marki jestem
        przekonany.

        Gdyby tylko nie traciła tak dużo na wartości :(
        • woman29 Re: troche szczegółów dla zainteresowanych 28.01.05, 21:49
          mejson-witaj w klubie, ale przyznasz ze malo nas? ;-)
          • radioaktywny Klub Daewoo :-) 29.01.05, 09:09
            Upraszam sie rowniez o czlonkowstwo w klubie, bylem wlascicielem po kolei:
            Nexii 1,5 8V, Nubiry 1,6 SX, a ostatnie lata (do sierpnia ub. roku) Leganzą 2,0
            CDX z pełnym wyposażeniem. Bardzo cieplo wspominam te samochody i nie dam zlego
            slowa na nie powiedziec....
            Pozdrawiam
            • woman29 Re: Klub Daewoo :-) 29.01.05, 09:44
              Radioaktywny, a to mnie zaskoczyles ;-))
    • woman29 Re: dzisiaj odebrałem lacetti 28.01.05, 22:04
      Powiedz , jak dlugi jest okres oczekiwania na lacetti?Pytam bo malo tych aut
      jezdzi, czyzby cena odstraszala?Niech ci dobrze sluzy ;-)
      • Gość: bosf Re: dzisiaj odebrałem lacetti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 22:25
        dzieki za życzenia
        ja miałem rocznik 2004 który stał w salonie to czekałem moze ze 4 dni
        nie wiem ile sie oczekuje przy normalnym zamówieniu

        jeśli chodzi o utrate wartosci to ja jezdze samochodami od poczatku wlasciwie
        do konca wiec nie ma to dla mnie znaczenia
        poprzednio miałem almere 97 rok ktora teraz ma prawie 250 tys. km zaczela sie
        psuc wiec trzeba bylo kupic cos nowego
    • Gość: bosf test w auto świecie ?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 22:11
      zakupiłem dziś tą "gazete" jedynie dla testu lacettiego
      po przeczytaniu chciałem robic wojne z redakcją wysyłać maile itp.
      ale pozniej mi przeszło pomysłałem sobie że to nawet lepiej jak mniej ludu kupi
      sobie chevy to moze złodzieje nie będą kradli tych samochodów
      jak dla mnie to focus jest na równi z lacetti tylko dla troche innych odbiorców
      focus bardziej dla młodych lacetti dla rodziny astra jest dla mnie niestety
      przestarzała ijedyne co ją broni to precyzja wykonania przez polskich
      robotników ale dla mnie to nie wystarcza
      ps. jesli focus 2 wejdzie na rynek z taką ceną i wyposażeniem jak podają to
      zmiecie konkurencje

      pozdrowienia dla axel springer polska
      tak trzymać wujek goebbels jest z was dumny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka