Gość: bosf
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.01.05, 23:36
ale była jazda, wyjechałem z salonu na chińskich hankookach czy jakoś tak i
musiałem zasuwac przez całe miasto do wulkanizatora po zimówki
chcieli mi zalożyć odrazu w salonie ale 100 zł drożej od opony
ogólnie po jakiś 30 km tym samochodem moje wrażenia są pozytywne, nie ma
sensu porownywać tego samochodu do lanosa inna klasa
jedyne czego żałuje to tego że to wersja 1,4 ale tylko taka została z 2004
chyba nie da sie kupić żadnego innego auta tej wielkośći z klimą za 41 tys. zł