Gość: Michal
IP: *.telia.com
03.09.02, 10:51
Czesc Niknejm i czesc Kosiaz oczywiscie Staruch juz Ci odpowiadam siedze wtym
po uszy i tylko w tynm teraz.
1. Pomiar prawidlowy moze byc tylko dokonany przy pelnosprawnym, ukladzie
wydechowym.W wypadku dziurawego tlumika jest pomiar falszywy.
2.Prosze p.Staruch podac mi dane nastepujace wartosc
CO2, Wartosc HC na wolnych obrotach wartosc HC przy 2500obrtow i wartosc
Lambdy.Majac te trzy wartosci natychmiast odpowiem Tobie co boli w brzuszku a
te zgadywania do niczego moi Panowie nie doprowadza.Byscie majatek stracili
na
wyreperowanie jednego auta.