Gość: Andre Re: HONKER IP: *.pcplus.com.pl 29.12.01, 19:34 michal.ch napisał(a): > Czy Honkery są jeszcze produkowane? Były produkowane w Antoninku k. Poznania do 96r. Potem produkcję przeniesiono do FSC w Lublinie Teraz wiadomo, plajta. Wiem to bo osobiście demontowałem w Antoninku prasę do tłoczenia blach a potem montowałem to złomstwo w Lublinie. POZDR. Link Zgłoś