29.12.01, 17:49
Czy Honkery są jeszcze produkowane?
Obserwuj wątek
    • Gość: Andre Re: HONKER IP: *.pcplus.com.pl 29.12.01, 19:34
      michal.ch napisał(a):

      > Czy Honkery są jeszcze produkowane?

      Były produkowane w Antoninku k. Poznania do 96r.
      Potem produkcję przeniesiono do FSC w Lublinie
      Teraz wiadomo, plajta.
      Wiem to bo osobiście demontowałem w Antoninku prasę do tłoczenia blach a potem
      montowałem to złomstwo w Lublinie.
      POZDR.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka