wielkaradosc
11.07.08, 07:50
Witam,
mam takie pytanie do doświadczonych kierowców - pierwszy raz tą
trasą będę jechał i nie wiem właściwie wszystkiego:
a) ile czasu zajmie?
b) czy na przejazd przez granicę w zgorzelcu kierowcy samochodów
osobowych muszą długo czekać?
c) czy autostrady w niemczech są płatne?
To mniej więcej tyle - może pytania śmieszne, ale proszę o
wyrozumiałość i już teraz dziękuje za odpowiedzi.