Dodaj do ulubionych

Kraków-Drezno

11.07.08, 07:50
Witam,
mam takie pytanie do doświadczonych kierowców - pierwszy raz tą
trasą będę jechał i nie wiem właściwie wszystkiego:
a) ile czasu zajmie?
b) czy na przejazd przez granicę w zgorzelcu kierowcy samochodów
osobowych muszą długo czekać?
c) czy autostrady w niemczech są płatne?
To mniej więcej tyle - może pytania śmieszne, ale proszę o
wyrozumiałość i już teraz dziękuje za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • pracuj Re: Kraków-Drezno 11.07.08, 08:30
      wielkaradosc napisał:

      > Witam,
      > mam takie pytanie do doświadczonych kierowców - pierwszy raz tą
      > trasą będę jechał i nie wiem właściwie wszystkiego:
      > a) ile czasu zajmie?
      > b) czy na przejazd przez granicę w zgorzelcu kierowcy samochodów
      > osobowych muszą długo czekać?
      > c) czy autostrady w niemczech są płatne?
      > To mniej więcej tyle - może pytania śmieszne, ale proszę o
      > wyrozumiałość i już teraz dziękuje za odpowiedzi.

      a) 6h
      b) 0s
      c) Nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka