Dodaj do ulubionych

Nowy system w Insigni

IP: *.mis.ed.ac.uk 17.11.08, 13:23
ja uwazam ze to calkiem fajne bo czasami sie lapie na tym ze nie pamietam jakie bylo ostatnie ograniczenie predkosci na nieznanej mi drodze...
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Nowy system w Insigni IP: *.ip.netia.com.pl 17.11.08, 14:21
      boze jak fajnie jezdzic 10 letnim autem ktore poprostu jest samochodem i jezdzi tak jak ja chce Oo
    • Gość: Janusz-Prezes Re: Nowy system w Insigni IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.09, 17:27
      Pochwalam system, ale tylko na dalekich trasach.Nie chciał bym być bombardowany takimi informacjami w ruchu wielkomiejskim

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka