Gość: maciek IP: *.mis.ed.ac.uk 17.11.08, 13:23 ja uwazam ze to calkiem fajne bo czasami sie lapie na tym ze nie pamietam jakie bylo ostatnie ograniczenie predkosci na nieznanej mi drodze... Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ja Re: Nowy system w Insigni IP: *.ip.netia.com.pl 17.11.08, 14:21 boze jak fajnie jezdzic 10 letnim autem ktore poprostu jest samochodem i jezdzi tak jak ja chce Oo Link Zgłoś
Gość: Janusz-Prezes Re: Nowy system w Insigni IP: *.adsl.inetia.pl 08.01.09, 17:27 Pochwalam system, ale tylko na dalekich trasach.Nie chciał bym być bombardowany takimi informacjami w ruchu wielkomiejskim Link Zgłoś