grosikowa 07.10.11, 12:19 Podpowiedzcie gdzie można załozyć. Wpływy tylko od rodziców, obsługa internetowa, karta do konta bezpłatna i możliwie dużo bezpłatnych bankomatów. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czekolada72 Re: konto dla studenta 07.10.11, 12:27 Bank Zachodni ma bardzo fajne konto mlodziezowe Odpowiedz Link
czekolada72 Re: konto dla studenta 07.10.11, 13:17 http://indywidualni.bzwbk.pl/oferty-specjalne/mikrosite/konto-przed-30/konto-30.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=text_box_brand_konto_studenckie_b&utm_campaign=ekonto_mniej_30_0905_1206_2011 Odpowiedz Link
henia04 Re: konto dla studenta 07.10.11, 14:17 Sprawdź najpierw w swoim banku, żebyś nie płaciła za przelewy dla swojego studenta. A potem to już dowolnie: direct.money.pl/kontaosobiste/ Odpowiedz Link
stef63 Re: konto dla studenta 07.10.11, 16:42 Ja polecam Deutsche Bank konto internetowe dbNET To konto można założyc tylko przez net. prowadzenie konta - 0 zł, wypłaty z wszystkich bankomatów na świecie - 0 zł, przelewy przez net - 0 zł, karta debetowa - 0 zł (warunek jedna transakcja w miesiącu, wypłata z bankomatu to transakcja inaczej za kartę 5 zł w miesiącu) Odpowiedz Link
stef63 Re: konto dla studenta 07.10.11, 16:44 Jeszcze jedno, aby te usługi bankowe były za 0 zł, nie trzeba miec określonycyh wpływów na konto ( nie ma limitu wpływu). Odpowiedz Link
aga.tekila Re: konto dla studenta 07.10.11, 18:53 najlepsze w pkobp konto dla młodych do 30 roku życia, konto za zero zł, wypłaty ze wszystkich bankomatów w pl i na świecie bez żadnej prowizji, w tej chwili ta przyjemność kosztuje 5 zł, ale od 15 listopada jeżeli będą transakcje płatnicze tą kartą na łączną kwotę 350 zł to nie będzie żadnej opłaty, a że za pierwszy miesiąc nie ma pobieranej żadnej opłaty, więc jak założy się teraz to już nawet nie będzie opłaty za kartę Odpowiedz Link