Dodaj do ulubionych

konto dla studenta

07.10.11, 12:19
Podpowiedzcie gdzie można załozyć. Wpływy tylko od rodziców, obsługa internetowa, karta do konta bezpłatna i możliwie dużo bezpłatnych bankomatów.
Obserwuj wątek
    • czekolada72 Re: konto dla studenta 07.10.11, 12:27
      Bank Zachodni ma bardzo fajne konto mlodziezowe
    • czekolada72 Re: konto dla studenta 07.10.11, 13:17

      http://indywidualni.bzwbk.pl/oferty-specjalne/mikrosite/konto-przed-30/konto-30.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=text_box_brand_konto_studenckie_b&utm_campaign=ekonto_mniej_30_0905_1206_2011
    • henia04 Re: konto dla studenta 07.10.11, 14:17
      Sprawdź najpierw w swoim banku, żebyś nie płaciła za przelewy dla swojego studenta. A potem to już dowolnie:
      direct.money.pl/kontaosobiste/
      • stef63 Re: konto dla studenta 07.10.11, 16:42
        Ja polecam Deutsche Bank
        konto internetowe dbNET
        To konto można założyc tylko przez net.

        prowadzenie konta - 0 zł,
        wypłaty z wszystkich bankomatów na świecie - 0 zł,
        przelewy przez net - 0 zł,
        karta debetowa - 0 zł (warunek jedna transakcja w miesiącu, wypłata z bankomatu to transakcja inaczej za kartę 5 zł w miesiącu)
        • stef63 Re: konto dla studenta 07.10.11, 16:44
          Jeszcze jedno, aby te usługi bankowe były za 0 zł, nie trzeba miec określonycyh wpływów na konto ( nie ma limitu wpływu).
    • aga.tekila Re: konto dla studenta 07.10.11, 18:53
      najlepsze w pkobp konto dla młodych do 30 roku życia, konto za zero zł, wypłaty ze wszystkich bankomatów w pl i na świecie bez żadnej prowizji, w tej chwili ta przyjemność kosztuje 5 zł, ale od 15 listopada jeżeli będą transakcje płatnicze tą kartą na łączną kwotę 350 zł to nie będzie żadnej opłaty, a że za pierwszy miesiąc nie ma pobieranej żadnej opłaty, więc jak założy się teraz to już nawet nie będzie opłaty za kartę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka