IP: 212.244.173.* 01.06.09, 12:52
Czy ktoś był lub się wybiera? Jedziemy tam w lipcu na pole
cempingowe. Proszę o jakieś informacje na temat tej okolicy i cen w
Chorwacji w tym roku.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka