Gość: gabi IP: 212.244.173.* 01.06.09, 12:52 Czy ktoś był lub się wybiera? Jedziemy tam w lipcu na pole cempingowe. Proszę o jakieś informacje na temat tej okolicy i cen w Chorwacji w tym roku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj