Gość: Gia
IP: *.net.stream.pl
31.08.10, 08:46
Witam mam takie pytanie , wybieramy sie 13 pazdziernika do Lloret na
dwa tygodnie czy to juz bedzie koniec sezonu ?Nie chcialabym zeby
okazalo sie ze turystow nie ma a wszystkie kluby pozamykane .Lecimy
zeby troche sie pobawic :) Bede wdzieczna za odpowiedz .