Dodaj do ulubionych

Pytanie o Lloret de mar

IP: *.net.stream.pl 31.08.10, 08:46
Witam mam takie pytanie , wybieramy sie 13 pazdziernika do Lloret na
dwa tygodnie czy to juz bedzie koniec sezonu ?Nie chcialabym zeby
okazalo sie ze turystow nie ma a wszystkie kluby pozamykane .Lecimy
zeby troche sie pobawic :) Bede wdzieczna za odpowiedz .
Obserwuj wątek
    • Gość: Bearsden Re: Pytanie o Lloret de mar IP: 212.183.140.* 31.08.10, 13:00
      Nie martw sie, ja w zeszlym roku mniej wiecej w tym okresie spedzilem kilka nocy w Lloret de Mar i dobrze sie bawilem. Pogodas byla jeszcze swietna, mozna bylo wylegiwac sie na plazy a wieczorem wyjsc na jakas dyskoteke. Oczywiscie ruch znacznie mniejszy jak w sezonie i nie wszystko jest otwarte, warto wiec zapytac w Informacji. Sklepy ktore zazwyczaj w sezonie otwarte sa 24h byly zamykane okolo 23 wiec radze zapoatrzyc sie w ciagu dnia. Watro wynajac samochod by moc pojechac np do Tossa de Mar lub Parafrugell ktora maja zdecydowanie atrakcyjniejsze plaze niz ta w Lloret. Lloret jest tez specyficzne, kilmackik typowo dla tyrystow z Wielkiej Brytanii i tych jest najwiecej, mysle ze skoro bedziecie tam 2 tygodnie warto jak wspomnialem pozwiedzac region aby sie nie zanudzic. Milego urlopu
      • Gość: Gia Re: Pytanie o Lloret de mar IP: *.net.stream.pl 31.08.10, 19:59
        Dzieki za odpowiedz :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka