Gość: fredy IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.01, 12:10 co warto zwiedzic na wyspach kanaryjskich Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kika Re: Kanary IP: 10.40.42.* 13.08.01, 14:45 wylatuję 18 sierpnia,opowiem, jak wrócę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajtek Re: Kanary IP: 212.134.55.* 14.08.01, 10:40 Ja tez sie tam wybieram dokladnie 18 sierpnia. Wiec uzbroj sie w cierpliwosc. Na pewno bedzie wiele wrazen. Do uslyszenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kika Re: Kanary IP: 10.40.42.* 15.08.01, 14:08 Kajtek, nie mów, że lecisz z Fischerem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka Re: Kanary IP: 194.181.108.* 17.08.01, 16:42 Z niecierpliwością czekam na jakieś Last Minute po 10 września ( oczywiście w dobrej cenie ). Myślałam o Scan Holiday, ale może ktoś ma lepsze namiary ? Z góry dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajtek Re: Kanary IP: 212.134.55.* 07.09.01, 11:39 Olka, wejdz sobie na strone www.biuro-podrozy.pl. Tam sa last minute z wylotami z Niemiec. Ja skorzystalam z ich oferty na Gran Canarie i wrocilam 3 dni temu. Cena barrrrrrrdzo przyzwoita i obsluga spoko. Serdecznie polecam. Bylo FANTASTYCZNIE!!!! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: Kanary IP: *.pl 16.09.01, 19:44 obowiązkowo wizyta w Playa del Ingles w C.C. Yumbo ale wieczorem po 22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Kanary IP: 10.10.3.* / *.mrkch.pl 18.09.01, 16:02 tam nie ma nic do zwiedzania hi hi hi, ale i tak jest COOOL :-))) byłam na Gran Canarii w zeszłym roku, dokładnie roczek temu w Maspalomas, wydmy są SUUUUPER, plaża ciągnie sie na jakieś 10 km, dużo naturystów i gejów :-))) ocean ma niezłego POWER-a, nie to co chorwackie "jeziorko". Ogólnie krajobraz księżycowy, hotele super, tylko dosyć drogo, nawet lecąc z last minute z Berlina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yarek Re: Kanary IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 22.09.01, 08:18 Aga nie przesadzaj, bylem w tym roku na poczatku wrzesnia w Maspalomas z TUI w fajnym 4* hotelu Clubhotel RIU Gran Canaria 1 tydz. z 2 posiłkami za osobe wyniósł 2900 zł. ale było warto. Super jedzenie super pokój i obsługa. W lipcu jak bylem na Rodos w 4* hotelu było taniej bo 1 tydz. ze śniadaniami kosztował 1900zł. ale żarcie było do dupy, brzydkie małe pokoje. Uważam, że warto zapłacić wiecej. Ale faktycznie plaże w Maspalomas sa fantastyczne i sam piaseczek, a na Rodos same kamienie. W playa del ingles w nocy kwitną różne rozrywki, głownie skierowane do gejów, ale pełno w lokalach również rodzin z dzieciakami - tolerancja od małego. Naprawde na Kanarach jest SUUUUUUUPER. na pewno pojade tam na wypoczynek jeszcze nie jeden raz . POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: Kanary IP: *.mr.com.pl 23.01.02, 18:04 2900 za tydzien i to ma byc super oferta czlowieku skad ty sie wziales Odpowiedz Link Zgłoś