IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.01, 12:10
co warto zwiedzic na wyspach kanaryjskich
Obserwuj wątek
    • Gość: kika Re: Kanary IP: 10.40.42.* 13.08.01, 14:45
      wylatuję 18 sierpnia,opowiem, jak wrócę.
      • Gość: Kajtek Re: Kanary IP: 212.134.55.* 14.08.01, 10:40
        Ja tez sie tam wybieram dokladnie 18 sierpnia. Wiec uzbroj sie w cierpliwosc.
        Na pewno bedzie wiele wrazen.
        Do uslyszenia.
        • Gość: kika Re: Kanary IP: 10.40.42.* 15.08.01, 14:08
          Kajtek, nie mów, że lecisz z Fischerem!
    • Gość: Olka Re: Kanary IP: 194.181.108.* 17.08.01, 16:42
      Z niecierpliwością czekam na jakieś Last Minute po 10 września ( oczywiście w
      dobrej cenie ). Myślałam o Scan Holiday, ale może ktoś ma lepsze namiary ? Z
      góry dzięki.
      • Gość: Kajtek Re: Kanary IP: 212.134.55.* 07.09.01, 11:39
        Olka,
        wejdz sobie na strone www.biuro-podrozy.pl. Tam sa last minute z wylotami z
        Niemiec. Ja skorzystalam z ich oferty na Gran Canarie i wrocilam 3 dni temu.
        Cena barrrrrrrdzo przyzwoita i obsluga spoko. Serdecznie polecam. Bylo
        FANTASTYCZNIE!!!!
        Pozdrawiam.
    • Gość: Mirek Re: Kanary IP: *.pl 16.09.01, 19:44
      obowiązkowo wizyta w Playa del Ingles w C.C. Yumbo ale wieczorem po 22
      • Gość: aga Re: Kanary IP: 10.10.3.* / *.mrkch.pl 18.09.01, 16:02
        tam nie ma nic do zwiedzania hi hi hi, ale i tak jest COOOL :-))) byłam na Gran
        Canarii w zeszłym roku, dokładnie roczek temu w Maspalomas, wydmy są SUUUUPER,
        plaża ciągnie sie na jakieś 10 km, dużo naturystów i gejów :-))) ocean ma
        niezłego POWER-a, nie to co chorwackie "jeziorko". Ogólnie krajobraz
        księżycowy, hotele super, tylko dosyć drogo, nawet lecąc z last minute z
        Berlina.
        • Gość: Yarek Re: Kanary IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 22.09.01, 08:18
          Aga nie przesadzaj, bylem w tym roku na poczatku wrzesnia w Maspalomas z TUI w
          fajnym 4* hotelu Clubhotel RIU Gran Canaria 1 tydz. z 2 posiłkami za osobe
          wyniósł 2900 zł. ale było warto. Super jedzenie super pokój i obsługa. W lipcu
          jak bylem na Rodos w 4* hotelu było taniej bo 1 tydz. ze śniadaniami kosztował
          1900zł. ale żarcie było do dupy, brzydkie małe pokoje.
          Uważam, że warto zapłacić wiecej.
          Ale faktycznie plaże w Maspalomas sa fantastyczne i sam piaseczek, a na Rodos
          same kamienie.
          W playa del ingles w nocy kwitną różne rozrywki, głownie skierowane do gejów,
          ale pełno w lokalach również rodzin z dzieciakami - tolerancja od małego.

          Naprawde na Kanarach jest SUUUUUUUPER.
          na pewno pojade tam na wypoczynek jeszcze nie jeden raz .
          POLECAM
          • Gość: mariusz Re: Kanary IP: *.mr.com.pl 23.01.02, 18:04
            2900 za tydzien i to ma byc super oferta
            czlowieku skad ty sie wziales

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka