Dodaj do ulubionych

playa de pals

IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.06.03, 12:21
playa de pals czy ktas tu byl
Obserwuj wątek
    • Gość: ada Re: playa de pals IP: 62.233.155.* 17.06.03, 18:10
      Tak byłam w Playa de Pals. To śliczne, stare, położone na wzgórzu miasteczko.
      Uroku dodaje mu przepiękna egzotyczna roślinność i urokliwe sklepiki z
      ceramiką. Do plaży jest kilka kilometrów, ale to świetne miejsce wypadowe do
      najatrakcyjnieszych miejsc Katalonii. Spałam na campingu Cypsela (naprawdę
      super).

      Ada
    • Gość: ika Re: playa de pals IP: *.crowley.pl 19.06.03, 19:43
      Byliśmy 2 lata temu, samochodem. Siedzielismy tydzien w Platja de Pals. Samo
      Plas ciekawsze, Platya natomiast nad samym morzem choc wakacyjnie zatloczona,
      ale kawalki plazy bez klientow na glowie sie znajda. Rewelacyjne wybrzeże, duzo
      zwiedzania. Latwe wypady do Barcelony, morze swietne, warto sie powloczyc
      wzdluz brzegu - cudne male porty, miasteczka, zatoczki. Blisko do Cadaques (dom
      Salvadora Dali), Figueras (mueum Dalego). Z zakupow w okolicy swietna ceramika
      (najtansza na ogromnych straganach przy miejscowych wytworniach).
      Milego wypoczynku!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka