06.07.05, 19:18
Moi Drodzy
W sobotę wyjeźdżam na urlop, więc przez jakiś czas mnie nie będzie. Osoby,
które będą chciały hasełko do albumu proszę więc o cierpliwosć:-) Wszystko
nadrobię jak wrócę.
Obserwuj wątek
    • magdan_23 Re: URLOP 07.07.05, 17:05
      życzymy w takim razie udanego wypoczynku:-)
      magda i gabrynia
      • monika_lwo Re: URLOP 07.07.05, 21:58
        Dzięki serdeczne:-)
    • olga50 Re: URLOP 08.07.05, 09:33
      Ale Ci zazdroszczę ;))
      Nalezy Ci sie jednak i twoim dzieciaczka również!Miłej zabawy i dobrego
      odpoczynku oraz słonecznej podgody Ci życzę
      Olga i Dawidek
    • monika_lwo Re: URLOP 08.07.05, 15:59
      Ja też się cieszę, ze wyjeżdzam. Może dzięki temu mój synek szybciej zapomni o
      paskudnym zabiegu, który ostatnio miał. No i najważniesze wreszcie wypoczniemy
      na maxa;-) W dodatku z meżem, bo jakoś nie udawało nam się ostatnimi czasy
      razem spędzać wakacji. Jeszcze raz dziękuję i lecę się dalej pakować (nie
      wytrzymałam i jeszcze musiałam tu zajrzeć;-)))
    • monika_lwo Re: URLOP 18.07.05, 09:03
      Chwilowo jestem znowu, ale w sobotę znowu wyjeźdżam, więc jak ktoś chce hasło
      dostępowe do albumu to proszę pisać do piątku:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka