monika_lwo 06.07.05, 19:18 Moi Drodzy W sobotę wyjeźdżam na urlop, więc przez jakiś czas mnie nie będzie. Osoby, które będą chciały hasełko do albumu proszę więc o cierpliwosć:-) Wszystko nadrobię jak wrócę. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdan_23 Re: URLOP 07.07.05, 17:05 życzymy w takim razie udanego wypoczynku:-) magda i gabrynia Odpowiedz Link
olga50 Re: URLOP 08.07.05, 09:33 Ale Ci zazdroszczę ;)) Nalezy Ci sie jednak i twoim dzieciaczka również!Miłej zabawy i dobrego odpoczynku oraz słonecznej podgody Ci życzę Olga i Dawidek Odpowiedz Link
monika_lwo Re: URLOP 08.07.05, 15:59 Ja też się cieszę, ze wyjeżdzam. Może dzięki temu mój synek szybciej zapomni o paskudnym zabiegu, który ostatnio miał. No i najważniesze wreszcie wypoczniemy na maxa;-) W dodatku z meżem, bo jakoś nie udawało nam się ostatnimi czasy razem spędzać wakacji. Jeszcze raz dziękuję i lecę się dalej pakować (nie wytrzymałam i jeszcze musiałam tu zajrzeć;-))) Odpowiedz Link
monika_lwo Re: URLOP 18.07.05, 09:03 Chwilowo jestem znowu, ale w sobotę znowu wyjeźdżam, więc jak ktoś chce hasło dostępowe do albumu to proszę pisać do piątku:-) Odpowiedz Link