Gość: zycieWcaliforni
IP: *.lightspeed.irvnca.sbcglobal.net
05.01.13, 07:00
Witam
Chcialem Wam zaprezentowac kanal ktory prowadze na Youtube o zyciu w Stanach, Zyje w Stanach ( Californi) jzu 8 lat, i mam dosc spore doswiadczenie , od trudnych poczatkow poprzez zielona karte, a wkrotce i obywatelstwo, Pokazuej prawde i tylko prawde bez rzadnego kolorowania i sciemniania, Zapraszma
to jest link do mojego kanal
www.youtube.com/user/tomtoka
oto przykladowy filmik o pczatkach Polakow w USA
www.youtube.com/watch?v=hEDqF9LoXn4
Zapraszam,