Gość: ktoś
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.05.05, 21:34
witam!!!też wylatuję do usa. chciałabym się kontaktować przez skype ale jak to
działa?musze zaopatrzyc się w kamerę słuchawki i miktofon???jak mam cyfrówkę
(sony p72)to może służyć jak kamerka czy nie???dajcie znać gdzie można poczytac
o tym programie i go ściągnąć