06.05.06, 03:20
tak FYI to waglewski z ekipa przyjezdza do NY. bedzie sie produkowac w
szacownym przybydku kultury polskiej pod nazwa europa na g-poincie. sobota
8PM. bedzie tez jakis support pod nazwa system crash. <rs>
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka