Dodaj do ulubionych

szukam czegos do wynajecia w Montrealu!!!

28.04.08, 19:32
Witajcie.. Wybieram sie z mezem i dzieckiem do Montrealu na 2 tyg. miedzy 20 lipca a 20 sierpnia. Szukamy na ten czas czegos niedrogiego do wynajecia (dom, pokoj)!!!
Obserwuj wątek
    • roseanne Re: szukam czegos do wynajecia w Montrealu!!! 28.04.08, 22:35
      moze przez creglist?

      ja tak znalazlam swoje mieszkanko
      • myszka00 ale nie w centrum 01.05.08, 16:36
        niedaleko stadionu olimpijskiego i biodomu,do metra piechota 15
        minut,male mieszkanie umeblowane
        • mych-a77-2 Re: ale nie w centrum 02.05.08, 17:15
          myszka00 napisała:

          > niedaleko stadionu olimpijskiego i biodomu,do metra piechota 15
          > minut,male mieszkanie umeblowane

          ODP.

          To ja ,,mych-a77", tylko musiałam jescze raz konto załozyc bo zły mail podałam i nie moglam hasła odzyskac.
          ,,myszka00" jestem zainteresowana, jak mozemy sie skontaktowac, zeby obgadac warunki?? podaje moj nr gg 1443525 Odezwij się prosze.

          • myszka00 mieszkanie za 400$ za 2 tygodnie 25.05.08, 17:43
            napisz na poczte

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka