mych-a77 28.04.08, 19:32 Witajcie.. Wybieram sie z mezem i dzieckiem do Montrealu na 2 tyg. miedzy 20 lipca a 20 sierpnia. Szukamy na ten czas czegos niedrogiego do wynajecia (dom, pokoj)!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roseanne Re: szukam czegos do wynajecia w Montrealu!!! 28.04.08, 22:35 moze przez creglist? ja tak znalazlam swoje mieszkanko Odpowiedz Link Zgłoś
myszka00 ale nie w centrum 01.05.08, 16:36 niedaleko stadionu olimpijskiego i biodomu,do metra piechota 15 minut,male mieszkanie umeblowane Odpowiedz Link Zgłoś
mych-a77-2 Re: ale nie w centrum 02.05.08, 17:15 myszka00 napisała: > niedaleko stadionu olimpijskiego i biodomu,do metra piechota 15 > minut,male mieszkanie umeblowane ODP. To ja ,,mych-a77", tylko musiałam jescze raz konto załozyc bo zły mail podałam i nie moglam hasła odzyskac. ,,myszka00" jestem zainteresowana, jak mozemy sie skontaktowac, zeby obgadac warunki?? podaje moj nr gg 1443525 Odezwij się prosze. Odpowiedz Link Zgłoś