Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego gin w Katowicach

10.03.08, 19:21
Witam,może możecie mi kogoś polecić.Miesiąc temu zmarł mój synek ur
w 25 tc.Do lekarza prowadzacego chodziłam 9 dni z cieknącymi
wodami,a on nawet nie zostawił mnie w szpitalu.Szukam dobrego
lekarza,który doradzi jakie badania zrobić(przyczyną odejścia wód
była infekcja bakteryjna w pochwie),kiedy znów starac sie o ciąże i
tak dalej.Może macie jakieś namiary.


Obserwuj wątek
    • ewikowa Re: Szukam dobrego gin w Katowicach 10.03.08, 20:56
      Dr Krzysztof Koza, przyjmuje w Bogucicach w poradni dla kobiet i w kilku jeszcze
      miejscach - a w szpitalu to na Lubinowej na ochojcu.
      Dr Jolanta Dynia tez jest swietna i tez przyjmuje w Bogucicach.
      Nie mam przy sobie telefonu ale to jest Poradnia Ginekologiczna nr 2 ul.
      Wrocławska 32 Katowice-Bogucice
      • anett8 Re: Szukam dobrego gin w Katowicach 11.03.08, 15:07
        Krzysztof Koza lub Jarosław Wieczorek- obydwoje przyjmują w "Medyku"
        na Wrocławskiej Katowice os. Kukuczki, a prywatnie w prywatnej
        klinice położniczej na Łubinowej.
        • kaka73 Re: Szukam dobrego gin w Katowicach 12.03.08, 21:55
          Polecam prof. Skrzypulec z Mikołowa - tel do rejestracji 032 226 62
          50. swietny specjalista - w przypadku gdy nie będzie mogła Ci pomóc
          prześle Cię do innego fachowca.
          Polecam również dr Kudłę i lekarkę nie pamiętam nazwiska - ale razem
          przyjmują w Lecznicy na ul Kościuszki w Katowicach - pracują na
          Ligocie.
          --
          Karina
          • anett8 Re: Szukam dobrego gin w Katowicach 14.03.08, 21:47
            W innym Twoim wątku przeczytałam kim był Twój lekarz prowadzący i Ci
            których zaproponowałam jest ich "kolegą"- nie wiem czy bys chciała
            korzystać z ich "usług".
            Pozdrawiam
    • marzena280476 Do anett8 15.03.08, 07:44
      Proszę Cię napisz mi do kogo chodzisz,i dlaczego czytasz forum
      wcześniaki i strata.Czyżbys miała jakieś zagrożenie przedwczesnym
      porodem?Napisz jeszcze jak wygląda opieka nad ciężarna u Twojego
      lekarza,gdzie robisz badania,głównie chodzi mi o posiewy z kanału
      szyjki(brak tego badania u mnie byłp przyczyną odpłynięcia wód w 22
      tc).Pozdrawiam Cie serdecznie,życzę donoszenia ciąży conajmniej do
      38 tc.Marzena
      • plefa Re: Do anett8 15.03.08, 11:59
        ja natomiast mialam "przyjemnosc" przebywac dosyc dlugo na oddziale jak jeszcze
        ci lekarze byli w Bogucicach, i powiem wam, ze calkiem sie zgadzam z ewikowa
        -coprawda dyniowej nie znalam az tak dobrze ale duzo dobrego slyszalam a koze
        moge polecic bez zarzutow super gosc i naprawde dokladny.
      • anett8 Re: Do anett8 16.03.08, 20:11
        Marzenko jestem położną i czytam fora internetowe dotyczące
        przebiegu ciąży i porodu. Na chwilę obecną przebywam w Irlandii i
        tutaj prowdzę ciążę. Nikt nie robi tu wymazów, ani razu nie byłam
        badana gin. Praktykę nabywałam w Katowicach. Z tego co się orientuję
        posiew z szyjki nie jest badaniem wykonywanym rutynowo- niestety.
        Bardzo mi przykro Marzenko z powodu Twojego synka sad Jestem z Tobą w
        myślach i modlitwie- Wierzę, że jeszcze dla Was zaświeci słońce.
        Serdecznie pozdrawiam Aneta
    • sisi-ola Re: Szukam dobrego gin w Katowicach 27.03.08, 10:20
      Marzenko ja urodziłam synka w 23 tyg. okazało sie ze mam cholerna
      bakterie która została zdiagnozowana za późno co było powodem
      wczesnego porodu, a to dlatego że do obecnego lekarza trasfiłam zbyt
      późno Ja polecam dr. Dudkiewicza przyjmuje w Sosnowcu a w szpitalu w
      Tychach. Co mogę powiedzieć o szpitalu i opiece jest super lekarze
      nie wyrokowali poprostu rozmawiali ze mna dwa tyg. leżałam plackiem
      robili wszystko kołomnie widziałam że chca uratować mojego Syna
      podawali kroplówki itd. Każdy z lekarzy który miał dyżur znał mój
      przypadek, co było dziwne (przebywałam w szpitalu 3 tyg. w S-cu)
      Teraz jestem na kuracji antyb. nie powiem że leczenie jest tanie
      trzeba przygotować sie na wydatki bo badań lekarz robi mnóstwo i to
      jest plus kupe witamin a wizyta kosztuje 80 zł.tylko że widze że
      ktoś o mnie dba i interesuje sie mna. Wiecie że ten lekarz zadzwonił
      do mnie do domu i zapytał sie jka wyszlam ze szpitala czy dobrze sie
      czuje czy radze sobie psychicznie i jakim potrzebowala pomocy to mam
      dzwonic.Wierze w niego lecze sie teraz i napewno jak tylko dojde do
      siebie i zdrowie pozwoli to zaczniemy z mężem odnowa.Jakbyś chciala
      zapytac o coś wiecej to pisz na maila sisi@op.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka