deiagnus
05.07.04, 17:44
dobra, dobra
ostatnio była promocja w KLMie i za 1100 polskich złotych ( obie strony) w
sierpniu frunę do Lizbony:-)
toteż przeżywam jak stonka wykopki
zwłaszcza, że w Lizbonie ląduję o 0.30 (o ile lot się nie opóźni- takie były
warunki promocji)
kombinuję tak:
15 sierpnia przesiedzę w Lizbonie, może mają tam jakąś Matkę Boską w ramch
procesji?
16 pojadę do Porto w którym zabawię do 20
a 21 wrócę do Lizbony, gdzie pobyczę się jeszcze do wylotu czyli 28...
i bardzo proszę powiedzieć, że sobie to ładnie zaplnaowałem!
no, chyba, ze macie inne sugestie- to nie bądźcie wiśnie i podzielcie się
a teraz siedzę w necie i szukam taniego noclegu
oczy mnie bolą
i pewna część od siedzenia też:-)
moze macie co polecić?
pozdrawiam
agnusDei, boski jak zwykle:-)