11.10.04, 23:34
...postów już wkrótce...
a na 5000 zapraszam wszystkich do portugalskiej restauracji "Felicidade" w
jednym z miast na południu Polski...

beijinhos
Obserwuj wątek
    • nicotam Re: 2000... 12.10.04, 00:21
      a gdzie dokładnie jest ta restauracja??? :D
    • portulaco Re: 2000... Chat and food must be good! 12.10.04, 11:36
      Can you post more details?
      Is the restaurant's name: "Felicidade"? Imagine in Portugal a restaurant
      called "Szczęście"! How they would read it?!

      Sezetchzesetsie:-))
    • kochasz Re: 2000... 13.10.04, 20:48
      właśnie zrobiłam 2000:) pozdrawiam wszystkich!
    • coatlicue Re: 2000... 13.10.04, 22:05
      portugal1 napisał:

      > ...postów już wkrótce...
      > a na 5000 zapraszam wszystkich do portugalskiej restauracji "Felicidade" w
      > jednym z miast na południu Polski...
      >
      > beijinhos

      a stawiasz?? ;-) :P
    • chiara76 Re: 2000... 13.10.04, 23:07
      no i proszę, a jeszcze nie tak dawno nie wierzyliśmy;))
    • little_angel Re: 2000... 14.10.04, 09:04
      :( i znów się spoznilam z 2000;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka