19.08.05, 14:44
jestem obecnie w Koloni w Niemczech,na Swiatowych Dniach Mlodziezy.jest
fajnie,bo jest strasznie duuuzo Portugalczykow :) smiejacych
sie,krzyczacych,spiewajacych :) to jest super ;) zaraz po Wlochach, Portugalia
jest drugim najweselszym narodem, przynajmniej wedlug mojej obserwacji.(i maja
fajne koszulki,moze uda mi sie na taka wymienic :)) pozdrowionka z Niemiec :)
fajna tu jest klawiatura ;) ß,ö,ü... :D
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka