mon.dan
08.08.06, 10:49
chcę się nauczyć brazylijskiego (sama, nie z musu i bez potrzeby, tzn
potrzebne mi to do rozumienia o czym są te piosenki, od których mam gęsią
skórkę). Kupiłam sobie samouczek Jacka Perlina, ale przydałoby mi się coś
audio, zebym wiedziała jak co sie wymawia. Możecie mi coś polecić (oprócz
profesjalnego kursu)? Może jakiś kurs CDR, może być portugalsko-angielski.
Bardzo chętnie odkupię też jakieś stare kursy na kasetach.