m_lach7 24.03.09, 16:00 Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety, którą wykorzystam do napisania mojej pracy magisterskiej. Z góry dziękuję :) www.ankietka.pl/survey/show/id/22088/migracja-i-ty.html Pozdrawiam Magdalena Lachowska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alles_betrug Re: Pomoc - ankieta 26.03.09, 01:45 ty naprawde nazywasz sie Lachowska? Nie, to niemozliwe, hahahahaha Byla taka jedna MAgda Zawadzka i cos tam bylo o Jacku. Odpowiedz Link Zgłoś
figus_us Re: Pomoc - ankieta 26.03.09, 04:15 Ciekawe dlaczego ci wszyscy magistranci laduja na forum, gdzie wypowiadaja sie emigranci? To juz nie pierwszy taki wypadek. Maja caly kraj do dyspozycji a czepiaja sie nas. I jacy sa wygodni, zamiast chodzic od drzwi do drzwi i robic ankiete, to zycza sobie, zeby im wypelniac przez net. W USA za wypelnianie ankiet placi sie wiec nie sadze, zeby tu pojawil sie raptem jakis chetny, do tracenia czasu i zeby leniwej polskiej studentce ulatwic leniwienie sie. Odpowiedz Link Zgłoś