Dodaj do ulubionych

Pomoc - ankieta

24.03.09, 16:00
Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety, którą wykorzystam do napisania
mojej pracy magisterskiej.

Z góry dziękuję :)

www.ankietka.pl/survey/show/id/22088/migracja-i-ty.html
Pozdrawiam
Magdalena Lachowska
Obserwuj wątek
    • alles_betrug Re: Pomoc - ankieta 26.03.09, 01:45
      ty naprawde nazywasz sie Lachowska? Nie, to niemozliwe, hahahahaha

      Byla taka jedna MAgda Zawadzka i cos tam bylo o Jacku.
    • figus_us Re: Pomoc - ankieta 26.03.09, 04:15
      Ciekawe dlaczego ci wszyscy magistranci laduja na forum, gdzie
      wypowiadaja sie emigranci? To juz nie pierwszy taki wypadek. Maja
      caly kraj do dyspozycji a czepiaja sie nas.
      I jacy sa wygodni, zamiast chodzic od drzwi do drzwi i robic
      ankiete, to zycza sobie, zeby im wypelniac przez net. W USA za
      wypelnianie ankiet placi sie wiec nie sadze, zeby tu pojawil sie
      raptem jakis chetny, do tracenia czasu i zeby leniwej polskiej
      studentce ulatwic leniwienie sie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka