Dodaj do ulubionych

zaczynam jutro

07.02.05, 10:06
Witam wszystkich. Mam książkę, poczytałam Wasze przepisy i zaczynam jutro.
Dołączy się ktoś do mnie? To zawsze większa motywacja...
Obserwuj wątek
    • harrissa Re: zaczynam jutro 07.02.05, 13:55
      Witaj Mely!

      Właśnie myszkowałam po forum w poszukiwaniu natchnieniawink)
      Chętnie dołączę do Ciebie jeśli się zgodziszsmile))
      Co prawda nie mam jeszcze książki ale myślę, że sobie poradzę - zwłaszcza, że
      na forum tyle porad.
      Pozdrawiam ciepło!

      harisa
      PS. ale piękny dzień dzisiajsmile))
      • igrianna a ja dziś zaczęłam 07.02.05, 13:59
        a ja zaczełam dziś.

        to co prawda któreś podejście, ale poprzednio mi sie nie udało z przyczyn ode
        mnie niezależnych sad

        w każdym razie, może bedziemy wypisywać wieczorem co dokładnie zjadłyśmy, co?

        (wtedy nie rzuce sie na słodycze choćby dlatego, że głupio potem byłoby mi sie
        przyznać do słabej woli smile

        pozdrawiam.
        • harrissa Re: a ja dziś zaczęłam 07.02.05, 14:07
          Hej!
          fajny pomysłsmile)
          ja dziś robie porządki w lodówce..
          3maj się dzielnie!
          miłego dnia!!!
    • igrianna zaczynam jutro 07.02.05, 19:24
      no to tak, moje dzisiejsze jedzonko (doświadczone forumowiczki prosze o
      kontrolę smile

      śniadanie :
      serek wiejski i herbatka czerwona
      przekąska
      orzechy włoski w ilości 15 połówek
      obiad:
      jajecznica z 3 jajek z cebulką, kapusta pekińska i kawałek białej rzepy
      przekąska
      4 plasterki zółtego sera Holender 17%tłuszczu i biała rzepa
      kolacja:
      fasolka biała gotowana z cebulką i pomidorowym sosem (z koncentratu)

      zastanawiam sie czy moge jeszcze coś dziś zjeść.... np. serek wiejski, bo mam
      dużo nauki przed sobą i bede do późna siedzieć, nie chce być głodna.
      • justynam3 Re: zaczynam jutro 07.02.05, 19:35
        Witam!

        Jak jestes glodna to sie nie glodz...zjedz cos dozwolonego..

        Proponuje skomponowac chociaz jeden posilek bardziej sycacy...np. na obiad
        piers z kurczaka, czy wedzonka rybka na kolacje

        Pozdrawiam
        • igrianna Re: zaczynam jutro 07.02.05, 19:40
          tylko że jest taki kłopot, że jestem wegetarianką. a rybki lubie średnio. od
          czasu do czasu, ok, ale codziennie - bardzo niechętnie. wiec nie wiem za bardzo
          na czym ten posiłek mógłby bazować sad

          a co do głodzenia sie, zjadłam własnie plaster bialego chudego sera i kiszonego
          ogórka smile


          i na tym chyba poprzestane na dziś.
    • mely Re: zaczynam jutro 08.02.05, 09:17
      Witam Was kobietki. Dziękuję za odzew. Tak jak obiecałam - dzisiaj zaczęłam
      dietkę. Wypiłam rano kawę ze słodzikiem. Z tego względu, że wcześnie rano nic
      nie przełknę przygotowałam sobie sałatkę z tuńczyka, kiszonego ogórka, jajek i
      cebulki. Mam zamiar się tym nasycić w ciągu 8 godzin mojej pracy. Po powrocie
      jadę na zakupy, więc wieczorkiem się odezwę. Pozdrawiam. Mely.
      • justynam3 Re: zaczynam jutro 08.02.05, 09:36
        Witam!

        Gratuluje! Juz masz pierwszy, najwazniejszy krok za soba!! Zycze sukcesow!
        • igrianna do Justynam3 :) 08.02.05, 09:54
          czytam często Twoje posty, i widze że o diecie wiesz mnóstwo smile)

          czy mogłabyś zerknąć czasem na nasze jadłospisy? tak dla kontroli smile

          z góry dzieki smile
          • justynam3 Re: do Justynam3 :) 08.02.05, 10:34
            Witam!

            Oczywiscie...bede sluzyc pomoca...w razie naglych pytan mozna zlapac mnie na
            gg: 1592279 lub napisac maila: justyna@beep.pl

            Trzymajcie sie dzielnie! i bez oszukiwania smile))

            Pozdrawiam
        • mely Re: zaczynam jutro 08.02.05, 10:10
          Dziekuję za wsparcie. Mam nadzieję, że przetrzymam. Tym bardziej, że jest nas
          tu początkujących już kilka - a to dobry bodziec - taki rodzaj nazwijmy
          to "rywalizacji". Pozdrawiam.
          • igrianna Re: zaczynam jutro 08.02.05, 15:07
            wyjeżdżam na dni kilka, własnie sie dowiedziałam.


            ale bede sie trzymać diety smile

            powodzenia dziewczyny!
            odmelduję sie po powrocie!
            • mely Re: zaczynam jutro 08.02.05, 15:11
              Ok.Powodzenia.Tylko się trzymaj. Pa
    • mely Re: zaczynam jutro 09.02.05, 08:04
      Witam. Tak jak obiecałam napiszę co jeszcze wczoraj zjadłam. Mam nadzieję, że
      wszystko zgodnie z zasadami. Na obiad miałam kurczaczka z sałatką grecką
      (zielona sałata, feta, ogórek, pomidor, przyprawione mieszanką przypraw delikat
      i oliwą z oliwek). Potem spałaszowałam kilka(naście) orzeszków arachidowych i
      to by było na tyle. Dzisiaj rano będzie ciężko bo przygotowałam sobie jajka,
      ale z porannego roztargnienia zapomniałam je ugotować i niestety do pory obiadu
      będę się "raczyć" jedynie sałatką z pomidorów i sera feta. Dobre i to.
      Pozdrawiam. A jak u Was?
      • harrissa Re: zaczynam jutro 09.02.05, 14:46
        Witajcie Dziewczyny!
        Z przykrością muszę zameldować, ze mi wczoraj zupełnie nie wyszło... tzn.
        wyszło ale do 17 kiedy to siostra zamówiła pizzę.. i było po dieciesad((
        Muszę popracować nad silną wolą. I pracuję - dziś od samego ranasmile)
        Napiszę wieczorkiem wszystko co zjadłam.
        Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i dziękuję za wsparcie! smile))
    • harrissa Re: zaczynam jutro 09.02.05, 21:41
      Jak Wam idzie?
      Ja troche dziwnie się dziś czuję. Cały dzień boli mnie głowa ale to może z
      przeziębienia?.. Ok, piszę co dziś zjadłam:
      ś:serek wiejski z warzywami,
      p:sałatka z jajkiem
      o:wedzony pstrąg z warzywkami,
      p: serek wiejski raz jeszczewink)
      k: szpinak z jajeczkiem i rybka
      No, to by było na tyle. Tylko jeszcze mam pytanie: czy można jeść tą wędzoną
      rybę? Nie znalazłam "za" ani "przeciw"-no ale nie mam przecież książki..
      Więc jak coś źle robię to krzyczciesmile))
      Miłego wieczoru Wam wszystkim!
      pozdrawiam
      harisa
      • justynam3 Re: zaczynam jutro 09.02.05, 22:27
        Witam!

        Jak najbardziej...mozesz jesc wedzone rybki...calkiem niezle Ci idzie!!
        Powodzenia
        • phillygirl ja tez, ja tez! 10.02.05, 02:40
          dziewczynki,
          ja jestem na diecie SB od niedzieli, czyli jutro piaty dzien.. na razie idzie
          mi bardzo dobrze i wiecie co... w cale nie mam ochoty na chleb, ziemniaki, czy
          kluski... zauwazylam juz roznice - po spodniach, rzecz jasna...
          trzymajmy za siebie kciuki...
          a uprawiacie jakis sport? w sensie cwiczenia, fitness itd??
          • vanilla_coke Re: ja tez, ja tez! 10.02.05, 03:49
            W sumie to nie moj watek, ale mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi, ze sie
            wtracam smile.

            Droga Phillygirl, ja jestem 2 dni do przodu, czyli jutro 7 dzien, tez mi idzie
            ok, chociaz lamie zasady, np. pijac mleko sojowe, bo to jedno z moich ulubionych
            zrodel bialka i blonnika. Chodze codziennie na 0.5 h na silownie cardio, z
            wyjatkiem wtorkow i czwartkow, kiedy mam 50 min intensywnego stepu. Mam duza
            nadwage, dlatego walcze z nia na wielu frontach wink.

            Pozdrawiam z NJ!
            • phillygirl Re: ja tez, ja tez! 10.02.05, 06:02
              vanilla_coke,
              napisalas ze jestes o dwa dni do pszodu... czy moge spytac ile juz schudlas?
              ja jestem zwolenniczka teori ze oprocz dobrej diety musi byc jeszcze
              jakis "support" w postaci ruchu... ja na przyklad uwielbiam biegac i to mi
              pomaga.. ale tez walcze z nadwaga..

              Dziewczyny, expertki od South Beach... tak jak napisalam wczesniej, jestem na
              SB od niedzieli;i jezeli wy tez macie teraz tak jak ja faze number one, to
              polecam wam goraco salatke siekana SB z tunczykiem, jest w ksiazce na str. 150.
              Ta salatka jest oblednie pyszna smile szkoda tylko ze nie moge jej spozyc z
              bialym winem...

              pozdrawiam i trzymajmy sie
              a propos silnej woli.. pamietacie co kiedys powiedzial Grzegorz
              Ciechowski... "wolnosc to umiejetnosc odmawiania sobie pewnych rzeczy"
              papa
              • vanilla_coke Re: ja tez, ja tez! 10.02.05, 06:24
                tak szybciutko odpisze przed pojsciem do lozeczka:

                schudlam okolo min. 5 funtow wg mojej wagi, ktora jest dosyc kaprysna (w tej
                chwili pokazuje, ze schudlam wiecej, ale jej nie wierze wink. spodnie sa troszke
                luzniejsze, ale najwazniejsze, ze zginal wystajacy brzuch.

                Ja tez musze stosowac ruch, bo troche miesni mi brakuje, chce nimi zastpic tluszcz.
    • harrissa Re: zaczynam jutro 10.02.05, 22:24
      Jak tam Dziewczyny?
      mam nadzieję,że się dzielnie trzymaciesmile)
      ja dziś zjadłam rybę wędzoną + warzywka, jogurt naturalny bez cukru, orzechy
      włoskie (zaDUŻO ich chyba było...wink brokuły i serek homogenizowany.
      Nadal boli mnie głowa..
      miłego wieczoru!
      harisa
    • harrissa pytanie o poziom glukozy we krwi 10.02.05, 22:28
      Jeszcze jedno..
      odebrałam dziś badania krwi, które robiłam jeszcze przed rozpoczęciem DSB i
      okazało się, że mam za niski poziom cukru we krwi (badanie było robione
      naczczo)..
      w związku z tym mam pytanie: czy mogę kontynuować plażowanie?
      smile))
    • igrianna Re: zaczynam jutro 17.02.05, 16:18
      no i jak wam idzie? smile

      ja mam 6 dzień 1 fazy. nie posiadam sprawnej wagi, więc nie wiem jak to wygląda
      w kilogramach, ale czuje sie ok i spodnie są lekko luźniejsze.


      nie jest mi ani słabo, ani nie miałam zawrotów głowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka