mely 07.02.05, 10:06 Witam wszystkich. Mam książkę, poczytałam Wasze przepisy i zaczynam jutro. Dołączy się ktoś do mnie? To zawsze większa motywacja... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
harrissa Re: zaczynam jutro 07.02.05, 13:55 Witaj Mely! Właśnie myszkowałam po forum w poszukiwaniu natchnienia) Chętnie dołączę do Ciebie jeśli się zgodzisz)) Co prawda nie mam jeszcze książki ale myślę, że sobie poradzę - zwłaszcza, że na forum tyle porad. Pozdrawiam ciepło! harisa PS. ale piękny dzień dzisiaj)) Odpowiedz Link
igrianna a ja dziś zaczęłam 07.02.05, 13:59 a ja zaczełam dziś. to co prawda któreś podejście, ale poprzednio mi sie nie udało z przyczyn ode mnie niezależnych w każdym razie, może bedziemy wypisywać wieczorem co dokładnie zjadłyśmy, co? (wtedy nie rzuce sie na słodycze choćby dlatego, że głupio potem byłoby mi sie przyznać do słabej woli pozdrawiam. Odpowiedz Link
harrissa Re: a ja dziś zaczęłam 07.02.05, 14:07 Hej! fajny pomysł) ja dziś robie porządki w lodówce.. 3maj się dzielnie! miłego dnia!!! Odpowiedz Link
igrianna zaczynam jutro 07.02.05, 19:24 no to tak, moje dzisiejsze jedzonko (doświadczone forumowiczki prosze o kontrolę śniadanie : serek wiejski i herbatka czerwona przekąska orzechy włoski w ilości 15 połówek obiad: jajecznica z 3 jajek z cebulką, kapusta pekińska i kawałek białej rzepy przekąska 4 plasterki zółtego sera Holender 17%tłuszczu i biała rzepa kolacja: fasolka biała gotowana z cebulką i pomidorowym sosem (z koncentratu) zastanawiam sie czy moge jeszcze coś dziś zjeść.... np. serek wiejski, bo mam dużo nauki przed sobą i bede do późna siedzieć, nie chce być głodna. Odpowiedz Link
justynam3 Re: zaczynam jutro 07.02.05, 19:35 Witam! Jak jestes glodna to sie nie glodz...zjedz cos dozwolonego.. Proponuje skomponowac chociaz jeden posilek bardziej sycacy...np. na obiad piers z kurczaka, czy wedzonka rybka na kolacje Pozdrawiam Odpowiedz Link
igrianna Re: zaczynam jutro 07.02.05, 19:40 tylko że jest taki kłopot, że jestem wegetarianką. a rybki lubie średnio. od czasu do czasu, ok, ale codziennie - bardzo niechętnie. wiec nie wiem za bardzo na czym ten posiłek mógłby bazować a co do głodzenia sie, zjadłam własnie plaster bialego chudego sera i kiszonego ogórka i na tym chyba poprzestane na dziś. Odpowiedz Link
mely Re: zaczynam jutro 08.02.05, 09:17 Witam Was kobietki. Dziękuję za odzew. Tak jak obiecałam - dzisiaj zaczęłam dietkę. Wypiłam rano kawę ze słodzikiem. Z tego względu, że wcześnie rano nic nie przełknę przygotowałam sobie sałatkę z tuńczyka, kiszonego ogórka, jajek i cebulki. Mam zamiar się tym nasycić w ciągu 8 godzin mojej pracy. Po powrocie jadę na zakupy, więc wieczorkiem się odezwę. Pozdrawiam. Mely. Odpowiedz Link
justynam3 Re: zaczynam jutro 08.02.05, 09:36 Witam! Gratuluje! Juz masz pierwszy, najwazniejszy krok za soba!! Zycze sukcesow! Odpowiedz Link
igrianna do Justynam3 :) 08.02.05, 09:54 czytam często Twoje posty, i widze że o diecie wiesz mnóstwo ) czy mogłabyś zerknąć czasem na nasze jadłospisy? tak dla kontroli z góry dzieki Odpowiedz Link
justynam3 Re: do Justynam3 :) 08.02.05, 10:34 Witam! Oczywiscie...bede sluzyc pomoca...w razie naglych pytan mozna zlapac mnie na gg: 1592279 lub napisac maila: justyna@beep.pl Trzymajcie sie dzielnie! i bez oszukiwania )) Pozdrawiam Odpowiedz Link
mely Re: zaczynam jutro 08.02.05, 10:10 Dziekuję za wsparcie. Mam nadzieję, że przetrzymam. Tym bardziej, że jest nas tu początkujących już kilka - a to dobry bodziec - taki rodzaj nazwijmy to "rywalizacji". Pozdrawiam. Odpowiedz Link
igrianna Re: zaczynam jutro 08.02.05, 15:07 wyjeżdżam na dni kilka, własnie sie dowiedziałam. ale bede sie trzymać diety powodzenia dziewczyny! odmelduję sie po powrocie! Odpowiedz Link
mely Re: zaczynam jutro 09.02.05, 08:04 Witam. Tak jak obiecałam napiszę co jeszcze wczoraj zjadłam. Mam nadzieję, że wszystko zgodnie z zasadami. Na obiad miałam kurczaczka z sałatką grecką (zielona sałata, feta, ogórek, pomidor, przyprawione mieszanką przypraw delikat i oliwą z oliwek). Potem spałaszowałam kilka(naście) orzeszków arachidowych i to by było na tyle. Dzisiaj rano będzie ciężko bo przygotowałam sobie jajka, ale z porannego roztargnienia zapomniałam je ugotować i niestety do pory obiadu będę się "raczyć" jedynie sałatką z pomidorów i sera feta. Dobre i to. Pozdrawiam. A jak u Was? Odpowiedz Link
harrissa Re: zaczynam jutro 09.02.05, 14:46 Witajcie Dziewczyny! Z przykrością muszę zameldować, ze mi wczoraj zupełnie nie wyszło... tzn. wyszło ale do 17 kiedy to siostra zamówiła pizzę.. i było po diecie(( Muszę popracować nad silną wolą. I pracuję - dziś od samego rana) Napiszę wieczorkiem wszystko co zjadłam. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i dziękuję za wsparcie! )) Odpowiedz Link
harrissa Re: zaczynam jutro 09.02.05, 21:41 Jak Wam idzie? Ja troche dziwnie się dziś czuję. Cały dzień boli mnie głowa ale to może z przeziębienia?.. Ok, piszę co dziś zjadłam: ś:serek wiejski z warzywami, p:sałatka z jajkiem o:wedzony pstrąg z warzywkami, p: serek wiejski raz jeszcze) k: szpinak z jajeczkiem i rybka No, to by było na tyle. Tylko jeszcze mam pytanie: czy można jeść tą wędzoną rybę? Nie znalazłam "za" ani "przeciw"-no ale nie mam przecież książki.. Więc jak coś źle robię to krzyczcie)) Miłego wieczoru Wam wszystkim! pozdrawiam harisa Odpowiedz Link
justynam3 Re: zaczynam jutro 09.02.05, 22:27 Witam! Jak najbardziej...mozesz jesc wedzone rybki...calkiem niezle Ci idzie!! Powodzenia Odpowiedz Link
phillygirl ja tez, ja tez! 10.02.05, 02:40 dziewczynki, ja jestem na diecie SB od niedzieli, czyli jutro piaty dzien.. na razie idzie mi bardzo dobrze i wiecie co... w cale nie mam ochoty na chleb, ziemniaki, czy kluski... zauwazylam juz roznice - po spodniach, rzecz jasna... trzymajmy za siebie kciuki... a uprawiacie jakis sport? w sensie cwiczenia, fitness itd?? Odpowiedz Link
vanilla_coke Re: ja tez, ja tez! 10.02.05, 03:49 W sumie to nie moj watek, ale mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi, ze sie wtracam . Droga Phillygirl, ja jestem 2 dni do przodu, czyli jutro 7 dzien, tez mi idzie ok, chociaz lamie zasady, np. pijac mleko sojowe, bo to jedno z moich ulubionych zrodel bialka i blonnika. Chodze codziennie na 0.5 h na silownie cardio, z wyjatkiem wtorkow i czwartkow, kiedy mam 50 min intensywnego stepu. Mam duza nadwage, dlatego walcze z nia na wielu frontach . Pozdrawiam z NJ! Odpowiedz Link
phillygirl Re: ja tez, ja tez! 10.02.05, 06:02 vanilla_coke, napisalas ze jestes o dwa dni do pszodu... czy moge spytac ile juz schudlas? ja jestem zwolenniczka teori ze oprocz dobrej diety musi byc jeszcze jakis "support" w postaci ruchu... ja na przyklad uwielbiam biegac i to mi pomaga.. ale tez walcze z nadwaga.. Dziewczyny, expertki od South Beach... tak jak napisalam wczesniej, jestem na SB od niedzieli;i jezeli wy tez macie teraz tak jak ja faze number one, to polecam wam goraco salatke siekana SB z tunczykiem, jest w ksiazce na str. 150. Ta salatka jest oblednie pyszna szkoda tylko ze nie moge jej spozyc z bialym winem... pozdrawiam i trzymajmy sie a propos silnej woli.. pamietacie co kiedys powiedzial Grzegorz Ciechowski... "wolnosc to umiejetnosc odmawiania sobie pewnych rzeczy" papa Odpowiedz Link
vanilla_coke Re: ja tez, ja tez! 10.02.05, 06:24 tak szybciutko odpisze przed pojsciem do lozeczka: schudlam okolo min. 5 funtow wg mojej wagi, ktora jest dosyc kaprysna (w tej chwili pokazuje, ze schudlam wiecej, ale jej nie wierze . spodnie sa troszke luzniejsze, ale najwazniejsze, ze zginal wystajacy brzuch. Ja tez musze stosowac ruch, bo troche miesni mi brakuje, chce nimi zastpic tluszcz. Odpowiedz Link
harrissa Re: zaczynam jutro 10.02.05, 22:24 Jak tam Dziewczyny? mam nadzieję,że się dzielnie trzymacie) ja dziś zjadłam rybę wędzoną + warzywka, jogurt naturalny bez cukru, orzechy włoskie (zaDUŻO ich chyba było... brokuły i serek homogenizowany. Nadal boli mnie głowa.. miłego wieczoru! harisa Odpowiedz Link
harrissa pytanie o poziom glukozy we krwi 10.02.05, 22:28 Jeszcze jedno.. odebrałam dziś badania krwi, które robiłam jeszcze przed rozpoczęciem DSB i okazało się, że mam za niski poziom cukru we krwi (badanie było robione naczczo).. w związku z tym mam pytanie: czy mogę kontynuować plażowanie? )) Odpowiedz Link
igrianna Re: zaczynam jutro 17.02.05, 16:18 no i jak wam idzie? ja mam 6 dzień 1 fazy. nie posiadam sprawnej wagi, więc nie wiem jak to wygląda w kilogramach, ale czuje sie ok i spodnie są lekko luźniejsze. nie jest mi ani słabo, ani nie miałam zawrotów głowy. Odpowiedz Link