Dodaj do ulubionych

l-karnityna

01.03.06, 00:00
dzieki za porady w sprawie herbaty, dalsze mile widziane smile a czy ktos ma
jakies doswiadczenia w laczeniu DSB z
- uzywaniem l-karnityny - kloca sie? wykluczaja? wspomagaja efekt?
- cwiczeniem - cwicze nalogowo, a bez weglowodanow ciezko nogi podnosic. czy
to mija?
i.
Obserwuj wątek
    • renik.w Re: l-karnityna 01.03.06, 08:28
      ja biore l-karnitynę bo bez niej nie miałabym siły ćwiczyć - dodaje troche
      energii smile - chyba nie ma żadnych przeciwskazań
      pozdr
      • eeyore2 Re: l-karnityna 01.03.06, 16:04
        to dziwne ze nie macie sily cwiczyc bo przeciez spozywamy duzo bialkasmile

        • imre2 Re: l-karnityna 03.03.06, 00:13
          zawsze myslalam ze energia do cwiczen bierze sie raczej z weglowodanow
          zjedzonych PRZED, a bialko bardziej buduje miesnie PO cwiczeniach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka