Dodaj do ulubionych

dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne

31.03.06, 08:47
dziewczyny zaczynam dzis diete i mam pytanko.co mozna pic zamiast kawy? i
jak przyrzadzic ten befsztyk???
czy jest ciezko? waze ponad 100 :(( jestem mama 9 miesiecznej olenki ..musze
schudnac!!! ile sie chudnie wtakiej diecie??
pozdrawiam,kajka
Obserwuj wątek
    • antonina81 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 31.03.06, 09:42
      cześć, zaczynam razem z Tobą, mam do zgubienia 7 kg żeby w ogóle jako tako
      wyglądać, a 12 zeby wyglądac dobrze...
      mam 1,4 ms synka więc Cię rozumiem. Trzymam kciuki za nas. Buziaczki
      Ania
      • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 31.03.06, 11:48
        Antonina81 no to fajnie ,ze bedziemy razem :) ja juz dzisiaj zjadlam brokuly
        i pomidora , za pol godz zjem jajka potem befsztyk:) jejlu jakos to
        pzretrzymam ,mam do zgubieni a min 20-25 zeby jakos wygladaC:)) nie wiem czy
        mozna ,ale ja pije herbatki :)
        pozdrawiam,kasia
    • chycek Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 31.03.06, 16:23
      hej ja równiez od dzisiaj startuje jż mam pł dnia za soba:) narazie nie jest zle
      nie czuję głodu:D ato najwazniejsze hehehhe trzymam kciuki za wszystkich którzy
      tak jak ja walczą :)Damy radę razem razniej!!piszcie jak wam idzie pozdrawiam:)
    • agnieszka2980 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 31.03.06, 21:23
      CZEŚĆ! JA TRADYJYJNEJ KAWY PIJE KAWĘ Z CYKORIĄ "RICORE". POLECAM!!!!!!!!!
      • maja20022 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 31.03.06, 21:38
        hej dziewczyny trzymam kciuki to moj 5 dzień jakos trzymam a jak z tymi
        herbatkami bardzo mi brakuje moich ziołek
        • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 03.04.06, 13:49
          u mnie dzisiaj 4 dzien, nie jest zle,glodu nie czuje,ale i mysle tylko o jedzeniu:)
          a jak wam idzie?
          • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 03.04.06, 14:06
            Witam wszystkie Panie będące na tej diecie, ja zaczęłam dziś jest to moja I-
            wsza w zyciu dieta. W końcu dorosłam do tematu czas sie odchudzić ( no bo i
            jest z czego waże 110 kg przy 165 cm wzrostu)no wiem wiem jest fatalnie:-(((.
            Myslę ze czytajc forum codziennie jakoś dam rade przetrzymać te 13 dni:-)
            Trzymajcie za mnie kciuki......
            • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 03.04.06, 20:58
              nie martw sie ja wazne tyle samo :(( jakos zrzucimy te kilogramy. trzymam za
              ciebie kciuki , bedziemy sie wspierac:)]
              pozdrawiam,kajka
              • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 03.04.06, 22:02
                Wielkie dzieki 1-wszy dzień jakoś minął :-) ufff szczerze mówiac bardzo sie
                najadłam dziś - o dziwo bardziej syto jak normalne jedzonko. Czy to normalne?
                • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 04.04.06, 15:38
                  wiesz co ,nie mam pojecia,ale ja nie czuje glodu na tej diecie:)
                  a jednak modle sie zeby byl to juz 13 dzien bo mam ochote na salatke jarzynowa:)
                  • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 04.04.06, 16:28
                    Jak sie nie myśli o jedzeniu to jakoś leci, mnie pomaga woda, poszłam dzis do
                    sklepu po 10 dkg wedliny i sie zdziwiłam było 6 plasterków hehehe jak to
                    człowiek nigdy nie zwracał na takie rzeczy uwagi. Jest dobrze:-)
                    • maja20022 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 04.04.06, 17:49
                      hej dziwczyny jestem 9 dzien na diecie wszystko jest super nie czuje głodu ale
                      tez mam ochote na różne rzeczy przede wszystki na serek homogenizowany jak tak
                      ogolne samopoczucie u was bo u mnie ok
                      • ananaska1 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 04.04.06, 18:38
                        ja zaczelam od dzisiaj moj pierwszy dzien!Najgorzej jest ze nie mozna jesc duzej
                        ilosci ukochanych owocow:/Podchodze do tej diety juz drugi raz za pierwszym
                        razem dala super efekt!ale niestety lata minely i lenistwo i obzarstwo wzielo
                        gore:/Ciekawa jestem jak Wam idzie? pozdrawiam serdecznie
                        • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 04.04.06, 21:23
                          u mnie koniec 5-go dnia ,wszystko ok,ale juz nie mage patrzec na wolowine
                          gotowana wrr nie wiem jak to bedzie dalej:)
                          ananaska ile suchdlas za pierwszym razem?
                          ja waze bardzo uzo wiec mysle ze duzo ze mnie zejdzie
                          pozdrawiam,kajka
                          • monia30wawa Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 05.04.06, 08:27
                            Witam ja juz jestem na 3 dniu i jakos mi leci juz o jedzeniu nie mysle
                            najgorsze bylo 2 dni ,co do wolowiny ja robie jak stek czyli na masle szybko
                            scinam na patelni rozbity kawalek wolowego nawet niezle smakuje , ....a tak
                            wogole to slyszalam od znajomej ze ona zastepowala wolowe kurczakiem i tez
                            schudla ,wiec moze warto pomyslec ...... trzymam kciuki za nas wszystkie ...
                            Ja tez musze sporo schudnąc ....kajka pomysl o rowerku w drugim tygoniu
                            dietki ,albo jakis basenik lub silownia ,pozdrawiam
                            • women32 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 05.04.06, 09:56
                              ja dziś zaczynam piąty dzień i jest już całkiem nieżle bo już nie czuję takiego
                              ssania jak przez pierwsze dwa dni. ja też zastępowałam wołowinę piersią z
                              kurczaka, ten befsztyk był za mnie zbyt ciężki do strawienia, lubię wołowinę
                              ale do tej diety to ona mi jakoś mało pasuje choć możę przy trzech posiłkach
                              dziennie ważne jest dostarczenie większej dawki energii. czy słyszałyście żeby
                              mozna było pić zamiast kawy naturalnej kawę zbożową, ja się zmuszam do
                              rozpuszczalnej, ale żołądek i tak mi się buntuje. poradżcie co z tym zrobić.
                              • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 05.04.06, 11:14
                                spróbuj pić bezkofeinową, u mnie 3 dzień jest bardzo dobrze,tzw befsztyk
                                zamieniałm na pierś z kurczaka gotuje a do zjedzenia polewam troszeczkę oliwą
                                smakuje nieżle. Wiecie co dziewczeta stanęłam dziś rano na wagę i sie trochę
                                zdziwiłam bo to chyba niemozliwe dzisiaj mam 3 dzień dietki a juz na wadze 2
                                kg mniej kurcze ale sie ciesze :-))))
                              • monia30wawa Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 05.04.06, 17:46
                                witam słyszalam ze mozna pic kawe zbozowa naturalna ,kurcze juz mi mija 3
                                dzionek fajnie sie czuje dzis zjadlam pierwszy posilek dopieor o 13 i jej nei
                                bylam glodna teraz wlasnie szykuje drugi i ostatni niestety dzis juz .....byle
                                tak dalej ,dobrze sie czuje nic mi sie nei dzieje pozdrawiam i trzymam
                                kciuki .....Moni..
                          • ananaska1 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 05.04.06, 11:22
                            za pierwszym razem schudlam 8 kilogramow:))teraz chcialabym schudnac troszke
                            wiecej:)i dlatego katuje sie dodatkowo cwiczeniami, bieganiem i basenem...w
                            sumie to drugi dzien..najgorsze sa pierwsze 3...ale bedzie dobrze;)moja waga tez
                            jest ogromna dlatego tak mi zalezy na wysilku i odpowiedniej diecie, a
                            kopenhaska jest dobra na poczatek..tylko pozniej ciekzo utrzymac efekt:(
                            co do zmiany wolowiny na piers kurczaka to tez to zrobiłam taką zamianę,tylko że
                            piekę ją w folii aluminiowej..ostatnim razme zrobiłam tak samo i nie miało to
                            gorszego efektu;)zastanawiam się tylko czy oprócz wody można pić ziołowe i tego
                            typu herbatki?
                            pozdrawiam serdecznie!!byle mniej na wadze:D
                            • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 06.04.06, 13:39
                              oj u mnie dzisiaj 7 dzien:) trzymam sie twardo wcina ta wolowine ,ale nic nie
                              smarze tylko gotuje,jakos przelykam wrrr.trzymam sie scisle diety zobaczymy
                              jaki bedzie efekt:) czuje sie super i oby tak dalej.
                              kajeczka
                              • ananaska1 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 06.04.06, 15:06
                                hej!!Ja zrezygnowalam po dwoch dniach, nie dlatego ze nie wytrzymalam tylko ze
                                zdrowego rozsadku, a dokladniej bo przyjaciolka uswiadomila mi co robie:/a nie
                                da sie ukryc ze ta dieta ma efekt jo-jo i straszne konsekwencje:(juz po dwoch
                                dniach mialam zawroty glowy i problemy z koncentracja, a na wykladach po prostu
                                w ogole nie moglam sie skupic, bez przerwy czulam bol zoladka, do tego nie
                                mialam sily cwiczyc a co w diecie jest przeciez istotne- ruch!!!.Moja
                                przyjaciołka po 10 dniach tej diety znalazla sie w szpitalu!!dostala niezly
                                opiernicz od lekarzy ze tego w ogole nie mozna stosowac!!!fakt kiedys bylam na
                                tej diecie ale kilogramy szybko wracaja jak sie pozniej czlowiek "rzuca" na
                                jedzenie!!Przeszlam na inna diete bardziej rozsadna 1100-1200 kcal. I od rana po
                                pierwsze moglam swobodnie wstac, humor mam lepszy, od razu sobie poszlam
                                cwiczyc:>Polecam szczegolnie siemie lniane(zakleja zoladek)czerwone herbaty
                                pu-er:)oczywiscie tak jak w kopenhaskiej zadnych slodyczy, regularne posilki,
                                male ilosci a czesto. Zreszta nie wolno tracić więcej niz 3 kg tygodniowo, bo:
                                1- waga szybciutko wróci
                                2- będzie obwisła skóra, która dłuuugo będzie się kurczyć, a wyglada to strasznie
                                Doszlam do wniosku ze nie zalezy mi na tym aby szybko schudnac i po miesiacu
                                odzyskac to co schudlam podwojnie. Oczywiscie chce zgubic wiele zbednych
                                kilogramow, ale na efekty trzeba pracowac, cwiczyc i nie emczyc sie dietami cud,
                                bo nie wychodzi to na zdowie:/
                                A tak z ciekawosci ile juz schudlas Kajko? nie masz zawrotow glowy i zlego
                                nastroju?tylko nie oszukuj:D bo ja tez sobie wmawialam ze ta dieta dobrze mi
                                robi, bo czuje sie lekka:)Zycze mimo wszystko powodzenia!!!i trzymam kciuki zeby
                                po tej meczarni byl staly efekt:)
                                • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 06.04.06, 19:51
                                  ananska mysle ,ze kazdy organizm reaguje inaczej.ja jestem dzisiaj 7 dzien
                                  na diecie i jestem bardzo zdziwona ,ze podczas tej diety nie mam bolow glowy
                                  z glodu.na poczatku pare razy zakrecilo mi sie w glowie i bylo mi nie dobrze
                                  (pierwsze 2-3 dni chyba) ale etraz jets juz oki, nie czuje glodu,bardziej w
                                  glowie mam jakies dobre zarelko niz burczenie w brzuchu.. schudlam jakies 5
                                  kg ,ale ja mam bardzo duza nadwage wiec liczylam ze szybko ze mie zejdzie a to
                                  jak pisalam doopiero 7 dzien.
                                  poza tym mam 9 miesieczna coreczke,ktora karmie jeszce piersia i udaje mi sie
                                  to prz tej diecie.oczywiscie je ona juz inne posilki,kaszki etc.
                                  ta diete wczesniej stosowala moja przyjacoiolka rok temu schudla na niej 12 kg
                                  (a miala duzo do zrzucenia jak ja) , potem jadla normalnie i nie bylo jo-jo!!
                                  mieszkalam z nia na jednym pietrze wiec widzialam . w tym roku powtorzyla diete
                                  i chudla 8 kg.wyglada teraz super,nic jej nie jest i przy tych dietach karmmila
                                  tez swojego synka (mial wedy roczek). wiec jak widzisz ja sugerowalam si etym
                                  co widzialam u niej .mi odpukac narazie nic nie jest,chudne,czuje sie dobrze i
                                  jest oki,ale jak pisalam,widac kazdy organizm reaguje inaczej:)
                                  pozdrawiam,kajka
                                  • ananaska1 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 06.04.06, 22:26
                                    to w takim razie sie ciesze!!!masz racje kazdy organizm jest inny:))i
                                    przyjaciolki inne:)Ja nie mam dzieciaczkow ale te zmam duzo do schuniecia,
                                    narazie mija 1 dzien obecnej diety ale wlacznie od poniedzialku(po kopenhaskie
                                    przerwanej) mam na wadze mniej o 4 kg, nie wiem jak to zrobilam:D ale zawsze to
                                    blizej do wymarzonej wagi ktora jeeeeeszcze bardzo daleko;) Może mam inne
                                    trawienie i nie piję za dużo kawy i jestem uczulona na pomidory więc jadałam
                                    jeszcze mniej:/
                                    W takim razie trzymam mocno kciuki zeby bylo jeszcze mniej zbednych kilogramow.
                                    Pisz jak Ci idzie bo ciekawa jestem:DPOWODZENIA:))!!!
                                    • monia30wawa Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 07.04.06, 06:02
                                      Czesc dziewczyny ,chcial dolaczyc sie do tego iz kazdy organizm jest inny i
                                      inaczej reaguje ,duzo moich znajomych przechodzilo ta diete nawet faceci ,i
                                      byli bardzo zadowoleni mam znajoma ktora na niej schudla 10 kilo a potem po tej
                                      diecie w pol roku jeszcze 10 wyglada bosko a wazyla 90 kg,po diecie poprostu
                                      mniej jadla ,ja juz dzis zaczynam 5 dzien najgorsze minelo teraz bedzie z
                                      gorki ,ja sie zastanawialam jak dziewczyny moga cwiczyc przy tej diecie z tego
                                      co wiem nie wolno wogole cwiczyc ,dieta ta dostarcza bardzo malo kalorii do
                                      organizmu i to musi wystarczyc organizmowi przetrwac a jeszcze jak ktos cwiczy
                                      to spala dodatkowe kalorie i zabiera caly zapas ,wiec z czego on ma korzystac???
                                      pomyslcie..
                                      Trzymaj sie ananaska1 pozdrawiam inne rownie wytrwale i badzcie dzielne!!1
                                      • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 07.04.06, 11:04
                                        dziewczyny mam nadzieje,ze damy rade:) baa musimy.moja waga wyjsciowa to 110
                                        kg!!!! wiec naparwde mam z czego chudnac:) ale dzisiaj rano doznalam
                                        szoku.miesac temu kupilam sobie extra spodnie ,rybaczki,sliczne wymarzone!!
                                        brakowlo mi w pasie jakies 5-6 cm zeby sie wogole zapiac na guzik:) i dzisiaj
                                        weszlam w te spodnie!! po prostu to az niemozliwe!!! to daje mi siile i wytrwm
                                        do tej srody:) wprawdzie ni moge patzrec juz na brokuly i wolowine wiec
                                        dzisiaj zamiast brokulow zje ogorki..tez zielone:) trudno,ale tamtego nie
                                        przelkne i tak zmusze sie jakos o miesa!! potem w swieta maly odpust ,al bez
                                        pieczywa i ciast a po swietach jakas dieta 1000-1200 kalori:)
                                        pozdrawiam,kajeczka
                                        • iloiza Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 07.04.06, 11:47
                                          hello Kajko76 (chyba rówieśniczko ja z 1976) , przeczytałam tu wszystko, ja też
                                          mam dziecko - 4letnią córcię, przy niej naprawdę trudno zachować smukłą figurę,
                                          bo jest niejadkiem i ja na moje nieszczęście wyrobiłam w sobie nawyk zjadania
                                          po niej .czas na jakąś dietę, bo czuję się bardzo ociężała mimo tego, że ważę
                                          60 kg, 164 cm. życzę Tobie i sobie powodzenia
                                          • kajka76 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 07.04.06, 11:54
                                            o takiej wadze moge tylko pomarzyc iloiza:) jak zejde do 90 narazi eto bedzie
                                            juz ok,potem postaram sie 80 i 70-75 . jestem grubej kosci jak to sie
                                            mowi ,wiec szczupla nigd nie bede:)
                                            • iloiza Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 07.04.06, 12:04
                                              kajko ja jestem "cienkiej kości" w czasach licealnych ważyłam niecałe 70 kg ,
                                              schudłam po przestaniu karmienia małej , ale bardzo duzo mnie to kosztowało -
                                              ćwiczyłam ok. 2 godzin dziennie przez ponad 2 lata(3x dziennie , w tym ok.40
                                              min na skakance), dodam ze uwielbiam cwiczyc, ale gdybym to ciagnela pewnie
                                              znalazlabym sie w szpitalu , bo juz strasznie chudo wygladalam (a tego w
                                              lustrze nie widziałam, dopiero dzis zdaje sobie z tego sprawę), odkąd
                                              przestałam regularnie cwiczyć zaczelam przybierac zwlaszcza w brzuchu pupie i
                                              udach, i mimo tej wagi naprawde żle to wygląda
                                        • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 08.04.06, 22:25
                                          witam widze że wsztystkie trwacie -prawie- ja też trwam nie pisałam bo mam
                                          malowanie w domku jestem 6 dzień na diecie - sił mało- do sprzątania po
                                          malarzu, ale jakoś dałam radę. Moja waga tez spadła o jakoeś 3,5 kg cieszę sie.
                                          oby do końca ... ale jak to w świeta przetrwać????
                                  • aga02121 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 18.04.06, 10:49
                                    witam ja mam zamiar zaczac od jutra diete tylko chcialam sie dowiedziec czy
                                    moge stek zastapic gotowanym drobiem i ile tych brokuł i szpinaku trzeba jesc?
                                    dziekuje bardzo powodzenia
                                    • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 18.04.06, 12:28
                                      Przede wszystkim POWODZENIA , ja zastępowałam stek drobiem nie gotowanym a
                                      smażonym soute , a szpinaku i brokułów jadłam do syta, nie wiem czy tak można
                                      ale nie głodowałam na tej diecie, schudłam 6 kg :-) gdybym troszeczkę sie
                                      poruszłam (ćwiczenia) to pewnie schudłabym więcej. A tobie zycze wytrwałości
              • lexus18 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 16.05.06, 11:41
                jak z tym szpinakiem? Musi być tylko ugotowany? czy mogę go przyrządzić
                normalnie, czyli ze smietana, czosnkiem itd?
    • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 12.04.06, 10:01
      Witam jak tam trwacie dziewczyny 10 dzień jest super waga leci a samopoczucie
      z dnia na dzień lepsze, piszcie czy trwacie:-)
    • ebs1976 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 13.04.06, 10:31
      powodzenia!!!!! jestem na 11 dniu diety, czuję sie świetnie, schudłam 6 kg ale
      waga spada dalej po diecie oczywiście przy racjonalnym jedzeniu. Kawę
      zamieniłam po dwóch dniach na zbożówkę bo nie pije na co dzień kawy i była to
      dla mnie katorga. BeFsztyk zmieniłam na drób ale mam dość gotowanego kurczaka.
      Piję w ciągu dnia wode z wyciśniętą cytrynką i to mnie chyba doładowuje -
      witamina "C". Zamiast szpinaku kupiłam 5 kg mrożonek brokuł i w dwie minutki są
      ugotowane. Kończę w sobotę przed swiętami ale juz sobie "przysięgłam", że w
      świeta leciutkie posiłki bo szkoda tych ZGUBIONYCH KILOGRAMÓW, a potem
      przechodze na dietkę MM ("Montiniak) a raczej na styl życia POWODZENIA EMILA
      • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 13.04.06, 14:02
        Gratulacje!!!! dziś tez mój 11 dzień schudłam ok 5,5 kg spodziewałam sie
        wiecej ale i tak spodnie w pasie spinam agrafką :-))))bo lecą niesamowicie sie
        cieszę z tego co osiągnełam . Tez sie zaczynam zastanawiać nad kolejną dietą bo
        mam jeszcze duzo do stracenia waże obecnie 105 kg a powinnam 62-57 kg. Tylko
        jaka dieta była by odpowiednia. Dla mnie kopenhadzka jest idealna ustalone menu
        o nic sie nie trzeba martwić. Dziewczyny doradzcie odpowiednia dietę.
        Z góry bardzo dziekuję (i miłego krzątania przedświątecznego:-) )
    • cmarta Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 16.04.06, 08:55
      Wesołych Świąt . a odnośnie dietki wytrwałam 13 dni!!!!!!! 6 kg schudłam :-
      )))) , a teraz lampeczka naleweczki :-) Powdzonka
      • ananaska1 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 18.04.06, 16:12
        Ja sie ciesze ze zrezygnowalam z tej diety bo przeszlam na zwykla racjonalna
        1100-1200 i w ciagu 2 tygodni schudlam 6 kg. Bez katorgi niesamowitych
        wyrzeczen.Trzeba po porstu zaczac racjonalnie sie odzywiac u zapomniec o duzej
        ilosci slodyczy:/a wlasciwie je wykluczyc. Bylam zdzwiona bo nawet po swietach
        nic mi nie przybylo, zadnego efektu jo-jo. Kajka a Tobie jak idzie?skoncyzlas
        juz?jakie efekty?
        • dubio.dubio Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 19.04.06, 22:02
          Dzisiaj zaczynam dietę. Troszkę się boję, czy wybrałam dobry moment, bo w dniu
          zakończenia diety wyjeżdżam na tygodniową wycieczkę ( autokar, statek,
          zwiedzanie )Właśnie ten wyjazd zmotywował mnie do walki z moim brzuszyskiem, ale
          przeczytałam różne komentarze dotyczące diety i boję się, że po jej zakończeniu
          będę zbyt osłabiona żeby korzystać z atrakcji wyjazdu. Czy ktoś mógłby mi
          poradzić co mam zrobić z tym fantem? Czy dieta naprawdę tak bardzo osłabia organizm?
          • nitka.69 Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 20.04.06, 12:08
            hej :)) ja tez zaczelam 19-stego :))) A ile byscie chcialy stracic? Ja to tak z
            10 kg :(((( (mam teraz 75 kg i 170 cm) ech.... To trzymam za wszystkich kciuki.
            Pozdrowienia.
    • totond Re: dzis zaczynam-mam pytanko!!!-pilne 25.04.06, 23:40
      Hej Kajka, Ja waże 89kg przy wzroście 165. Już ważyłam 86, bo się odchudzałam (wyjściowo było 92 kiedy odważyłam sie wejśc na wagę) ale podjadłam w świeta i startuję z Kopenhaską od dzisiaj. Ja chcę za to pic dodatkowa kawę do bez 2 nie dam rady. No i będe się ruszała: mam dwójke maluchów: rok i trzy miesiące i trzylatkę, wiec pewnie i tak dostanę wycisk:-).
      Pozdrawiam serdecznie Ciebie i inne dziewczyny i trzymam za nas wszystkich kciuki, szczególnie za te z nas, które dużo mają do zrzucenia. Mam nadzieje że na Kopenhaskiej nie poprzestaniemy!Totond
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka