Dodaj do ulubionych

Jutro (18.08.08) START!!!

17.08.08, 10:06
Cześć dziewczyny! Jutro zaczynam pierwszą fazę. Będę na diecie po
raz pierwszy. Chciałabym schudnąć 5-6 kilo. Teoretycznie czuję sie
nieźle przygotowana, a w praktyce zobaczymy smile) Będzie mi miło
jeśli któraś do mnie dołączy. Zapraszam i pozdrawiam!
Julka
Obserwuj wątek
    • beruskoni Re: Jutro (18.08.08) START!!! 17.08.08, 10:51
      nie dołączę, bo właśnie jestem w trakcie pierwszego tygodnia I fazy ;] idzie
      świetnie, żadnych odstępstw, jak to zazwyczaj było. nadwaga spora, więc
      kilogramy lecą zadziwiająco szybko, a ubrania już luźniejsze (minimalnie, ale
      różnica jest odczuwalna).

      trzymaj się i nie poddawaj. to tylko 2 tygodnie drobnych wyrzeczeń, choć na
      początku wydają się górą nie do przebycia. mnie po tygodniu tak rozpiera
      optymizm i wiara, że tym razem wreszcie się uda, że o wyrzeczeniach nie
      pamiętam. nawet ich już nie zauważam ;]
      • bertolda Re: Jutro (18.08.08) START!!! 17.08.08, 12:57
        Ja tez jutro startuję smile. To mój drugi raz. Za pierwszym razem
        zrzuciłam 15 kg. Teraz po ciązy zostało mi 10 zbednych kg, których
        mam zamiar sie pozbyć.
        Powodzenia i wytrwałosci!!!!!!
        • j1972 :-) 17.08.08, 13:09
          Och, jak ja lubię takie posty! 15 kilo - brzmi imponująco! Masz już
          zaplanowany jakiś jadłospis na jutro? Jeśli tak to podziel się,
          proszę.
          Powodzenia!
          • bertolda Re: :-) 17.08.08, 18:21
            Śniadanie - serek wiejski light z warzywami,
            Potem - papryka z serkiem topionym hochland light i z jakąś chuda
            wedliną
            Obiad - piers z kurczaka + brokuł przyrządzone na parze

            na kolacje - cały(duży ma ok. 400 g) jogurt naturalny 0%
    • madzik.bi Re: Jutro (18.08.08) START!!! 17.08.08, 19:22
      Hej! Ja też jutro zaczynam. To mój drugi raz. Rok temu po trzech
      tygodniach, muszę się przyznać, z grzeszkami, ubyło ok 5 kg. Teraz
      mam taki sam cel, a jeśli się uda więcej, to będę jeszcze bardziej
      zadowolonasmile Dziewczyny do boju!
    • j1972 No to jest nas trzy! 17.08.08, 19:54
      Super! Ja dziś sobie baaaaaardzo folguję, ale od jutra... Fajnie, że
      jsteście. Bedzie łatwiej!
    • wielka100 Re: Jutro (18.08.08) START!!! 18.08.08, 08:50
      hej ja też zaczynam.jestem okrągła jak nigdy.
      żeby wyglądać normalnie muszę zgubić z 15kg.
      więc żadnych grzechów
      muszę sobie wmówić że mam silną wolę.Przecież się opłaca.
      trzymajcie się
      • j1972 Dzień dobry i pytanko 18.08.08, 10:24
        Witam w pierwszym dniu naszej diety smile Na razie jestem po
        sniadanku - ser biały 0% z kefirem 0% rzodkiewkami i szczypiorkiem.
        No i kawa ze słodzikiem (z kawy nie zrezygnuję, nawet nie będę
        próbować). Najgorzej boję się wieczorów - komputer, telewizor +
        nieodłączne chipsy, paluszki i browarek. No i właśnie zastanawiam
        się, czy tak wieczorem możnaby podjadać gotowaną fasolę? Uwielbiam
        fasolę i myślę, że na początku pomogłaby mi przetrwać wieczorny
        wilczy głód. Co o tym myślicie?
        Trzymajcie się dziewczyny i piszczie jak wam idzie.
        • bertolda Re: Dzień dobry i pytanko 18.08.08, 12:12
          Hej wink.Myślę, że możesz. Poprzednio wieczorkiem podjadałam oliwki,
          teraz tez tak zamierzam.
          • gina1 Re: Dzień dobry i pytanko 18.08.08, 14:48
            ja też dziś zaczęłam z Wami, jakies dwa miesiace temu przeciągnęłam
            I fazę trzy tygodnie i było ok, jakieś -4kg, na dwójce popłynęłam,
            bo niestety nie mogłam stołowac sie w domu na wakacjach a jakoś
            trudno mi było wybierać czysto SB potrawy na wyjeździe, no więc
            wracam na I fazę od dzis i może znów trzy tygodnie przeciągnę, no
            ale niech ja te dwa wytrzymam potem sie będę martwić co dalej,
            powodzenia moje drogie
            • j1972 hej, hej! 18.08.08, 22:15
              Jak po pierwszym dniu? Ja jestem bardzo zadowolona, powiem wam, że
              nawet nie czułam się głodna. Teraz trochę mnie ssie ale zamierzam
              zrobić ostatnie tłumaczenie i wcześniejsze kimono zaliczyć. Kurcze,
              żeby każdy dzień był tak lajtowy...Po ilu dniach diety po raz
              pierwszy wskakujecie na wagę?
              • gmonika Re: hej, hej! 18.08.08, 23:49
                też dzisiaj zaczelam SB do zrzucenia mam jakies 6-8 kg zostalo po
                ciazy i nijak nie moge sie ich pozbyc... mam nadzieje ze wytrwam
                choc pewnie nie bedzie latwo trzymam za nas kciuki wink
                • bertolda Re: hej, hej! 19.08.08, 09:09
                  Ja planuję wskoczyc na wage po tygodniu smile.
                • gina1 Re: hej, hej! 19.08.08, 12:39
                  juz kolejny dzień mija, jem duzo warzewek z twarożkiem, na obiad
                  mięsko, sos, makaron chiński i jakoś leci, mam jedną słabość chodzą
                  za mną jabłka...
    • j1972 Re: Jutro (18.08.08) START!!! 19.08.08, 18:16
      A ja właśnie wcinam zupę pieczarkową z forumowego przepisu. Taki
      późny obiad, bo dziś cały dzień w rozjazdach. Zjadłam rano
      jajecznicę z pomidorami a póżniej tylko trochę słonecznika. Wiem, że
      to niewiele ale tak wyszło. Za to zupka jest mniamuśna wink
      Pozdro
      • j1972 Re: Jutro (18.08.08) START!!! 20.08.08, 14:23
        Oj dzisiaj rano słabo było. Chyba z braku cukru. Jakieś takie
        rozdygotanie fizyczne i psychiczne. Ale po śniadaniu zrobiło się
        lepiej. Dziewczyny, polecam Wam tą zupkę pieczrakową z forum ale z
        dodatkiem fasoli (fasolę ugotowałam oddzielnie). Jest pyszna.
        Kojarzy mi się z potrawami wigilijnymi.
        I na koniec pytanie: czy mozzarellę kupujecie też w wersji light czy
        taką zwykłą? Bo ja tej light nigdzie nie mogę znaleźć sad(
        • gmonika Re: Jutro (18.08.08) START!!! 20.08.08, 21:03
          ja jem na razie zwykla mozzarele bo light nie udalo mi sie nigdzie
          znalezc do tej pory ale znalazłam na jednym forum ze w carefour i
          lidlu mozna znalezc nastepujace sery light:
          serek wiejski Piątnica light 3%, Turek Figura 3%
          serek chudy homogenizowany Ostrowia 0 %
          ricotta odtłuszczona Santa Lucia firmy Galbani
          mozzarella odtłuszczona firmy Hochland Valbon ( pisze Nowość)
          feta Arla ( odtłuszczona)
          cheddar o obn. zaw. tł.
          Hochland Light - gouda w plasterkach
          ser żółty light
          • j1972 Re: Jutro (18.08.08) START!!! 20.08.08, 21:21
            Dzięki Ci wielkie! Na tą Figurę poluję, bo zaczynam mieć wielką
            ochotę na jakiś deserek, a ona pojawia się często jako składnik
            deserków. Chyba jutro Lidla odwiedzę smile
            Pozdro
    • madzik.bi Fatalnie 20.08.08, 21:47
      Hej dziewczyny! U mnie poniedziałek i wtorek minął super, dzisiejszy
      dzień też się tak zapowiadał, ale niestety odwiedziłam mamę, a tam -
      nie przetłumaczysz, że dieta - barszcz ukraiński i pierogi z
      kapustą. Zjadłam niewiele, bo niewiele, ale zawsze.
      Także jeden dzień diety mam z głowy. Ale nic to, jutro też jest
      dzień i ścisła jedynka.
      Pozdrowionka dla Was, trzymajcie się dzielnie.
      • j1972 Łooooj, weekend najbardziej niebezpieczny .... 23.08.08, 11:48
        Dziś grill rodzinny. Będę jadła pierś z kurczaka i pomidory z
        mozzarellą. Ale jak wytrzymam bez piwka?? No i te weekendowe
        wieczorki, kiedy to zwykle z mężem sączyliśmy sobie gin z tonikiem
        albo winko jakieś sad( kurde, muszę jakoś dać radę. MUSZĘ!!! Piszcie
        jak wam idzie!
        • bertolda Re: Łooooj, weekend najbardziej niebezpieczny ... 23.08.08, 14:17
          Ja dzisiaj rano nie wytrzymałam i weszłam na wagę (miałam to zrobić
          dopiero po tygodniu), no i....... 2,5kg mniej, w obwodach jeszcze
          nie czuje i nie widzę, ale nie jest źle smile
          • j1972 Re: Łooooj, weekend najbardziej niebezpieczny ... 24.08.08, 21:25
            Ale Ci zazdroszczę!!! Ja jutro wskakuję na wagę i...aż się boję wink
            A weekend przetrwałam bez grzeszków i jestem z siebie strasznie
            dumna! Do jutra!
            • gmonika Re: Ciężki był ten weekend... 24.08.08, 22:40
              strasznie ciężko było przetrwać bez ciasteczka do kawy a i kawa
              jakaś bleee z tym mlekiem odtłuszczonym, chyba w ogóle zrezygnuję na
              jakiś czas... wkradły się dwa grzeszki jeden to mała brzoskiwnia z
              ogródka od tesciów mąż przywiózł całą reklamówkę i tak pięknie
              pachniała a drugi grzeszek to troche mleka 3,2% do sobtniej kawy...
              • j1972 :-)) 25.08.08, 09:56
                Ależ jestem szczęśliwa. Dziś poranne ważenie i po tygodniu
                plażowania 2,300 mniej <jupiiii>
                Jestem strasznie szczęśliwa i mam silną motywację do dalszego
                działania! Dziś na śniadanko serek wiejski 3% z makrelą wędzoną i
                korniszonem. Polecam! Trzymajcie się dziewczyny!
                • madzik.bi Re: :-)) 25.08.08, 13:29
                  Oh, jak Wam zazdroszczęsmile Ja rozpoczynając dietę nie miałam dostepu
                  do wagi, więc nawet nie wiem ile mi ubyło, ale za to już czuję po
                  ubraniach, że jest luźniejsmile Dżinsy już nie są takie niemiłosiernie
                  opietesmile
                  Dobrze nam idzie dziewczyny, oby tak dalej! Pierwszy tydzień za
                  nami!smile
                  • j1972 Hej, hej!!! 27.08.08, 09:40
                    Dziewczyny, jak Wam idzie dietowanie?? Ja wczoraj pierwszy grzeszek
                    popełniłam - lampka czerwonego winka na spotkaniu z koleżankami! Ale
                    co tam, nigdy nie byłam zbyt święta, hehehe . Jeszcze tylko kilka
                    dni i koniec pierwszej fazy, chociaz rozważam przedużenie jej
                    jeszcze o tydzień. A co u was?
                    • j1972 Jest tam ktooooooo?????? 30.08.08, 11:17
                      Piszcie dziewczyny bo głupio tak samej ze sobą gadać smile)) Niedługo
                      końcówka 1 fazy. Myślicie o przedłużeniu jej? Ja spróbuję jeszcze
                      tydzień pociągnąć 1 fazę, choć wiem że może być ciężko, bo wracam do
                      pracy, będę mieć kupę zajęć i mało czasu na przygotowywanie
                      posiłków. Mam nadzieję, ze jak w poniedziałek wejdę na wagę to wynik
                      da mi motywację na jeszcze jeden tydzień 1 fazy! Trochę obawiam się
                      niedzieli, bo planujemy ostatnią wakacyjną wycieczkę, taka
                      całodzienną. Obiad pewnie gdzieś w knajpie. Własnie, co zamawiacie
                      jeśli przyjdzie Wam zjeść posiłek gdzieś na mieście? Piszcie!
                      • j1972 Re: Jest tam ktooooooo?????? 01.09.08, 19:38
                        No tak, znowu sama do siebie smile) Dzis koniec 1 fazy, tzn koniec
                        dwóch tygodni bo zamierzam przedłużyć ją o tydzień. Po dwóch
                        tygodniach -4kg. Jestem happy smile))
                        • bertolda Re: Jest tam ktooooooo?????? 01.09.08, 22:04
                          Ja po 2 tygodniach jestem o 3,5 kg lżejsza smile))), tez zamierzam
                          przedłużyć jeszcze o tydzień. Poprzednio też tak zrobiłam i było
                          wszystko ok.
                          • gmonika Re: Jest tam ktooooooo?????? 01.09.08, 23:33
                            a ja jestem troche zalamana bo wlsciwie nie za wiel schudla a na
                            prawde ciezko powiedziec ile bo jednego dnia wychodzi ze 1,5 kg a po
                            kilku dnaich 0,5 kg pozniej znowu 1,5, chyba jeszcze tydzien
                            przedłużę, ale nie jestem zadowolonasad(( wlasciwie bardziej zalamana
                            buuuu... a mialo byc tak pieknie ...
                            • j1972 Re: Jest tam ktooooooo?????? 06.09.08, 11:27
                              No jak tam dziewczyny? Ja w poniedziałek kończę 3-tygodniową
                              pierwszą fazę (i wtedy stanę na wagę). Od poniedziałku powoli
                              przejde na drugą i mam zamiar zacząć od wprowadzenia jabłek
                              (uwielbiam je i chyba najbardziej mi ich brakowało w ciągu tych 3
                              tygodni). Obiadki nadal będą pierwszofazowe. A co u Was?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka