Cześć dziewczyny! Jutro zaczynam pierwszą fazę. Będę na diecie po
raz pierwszy. Chciałabym schudnąć 5-6 kilo. Teoretycznie czuję sie
nieźle przygotowana, a w praktyce zobaczymy

) Będzie mi miło
jeśli któraś do mnie dołączy. Zapraszam i pozdrawiam!
Julka