Dodaj do ulubionych

Trochę statystyki :D

30.04.09, 11:46
Wczoraj dość niespodziewanie znalazłam się w galerii handlowej, mały
(10,5 m-ca, ale wygląda na ponad rok) zgłodniał, rozsiadłam się więc
wygoooodnie i pocycaliśmy nieco smile

Jednocześnie obserwowałam wnikliwie otoczenie i tak:
- jeden facet (około 60-tki) gapiący się chyba na pierś
- czterech facetów (wiek średni) odwracających wzrok w popłochu
- niezliczona młodzież (liczę tak do 30-tki, hi hi hi) nie
zwracająca na nas uwagi w ogóle, jak na coś idealnie naturalnego
- kilka kobiet (wiek różny) uśmiechających się na nasz widok z
wyraźnym rozczuleniem.

Nie jest źle!
Obserwuj wątek
    • lacitadelle Re: Trochę statystyki :D 30.04.09, 11:55
      Świat lubi ludzi, którzy lubią świat smile

      Ja tam nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmą reakcją ze strony otoczenia: jak
      byłam w ciąży, zawsze ktoś mnie na siłę wciskał na miejsce siedzące czy do
      kolejki, do młodego wszyscy się uśmiechają i nikt źle nie reaguje na karmienie
      (też 10,5 miesiąca i też wygląda na dużo więcej). Ale my się zawsze do
      wszystkich uśmiechamy, karmimy dyskretnie (ja się trochę nieswojo czuję) i nie
      mamy postawy roszczeniowej. Na mamy karmiące też zawsze patrzę z rozczuleniem
      (ale dopiero od niedawna, wcześniej obojętnie), szczególnie na przyrodzie
      wyglądają ślicznie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka