Dodaj do ulubionych

challenge ;)

16.08.06, 23:07
witam, jak przetłumaczycie "a learning unit"

help, bo wszystko co mam jakos mi nie pasuje, może wam przyjdzie do glowy cos
lepszego

prosze o wszystkie mozliwe tlumaczenia

dzieki z góry
Obserwuj wątek
    • fifkaa Re: challenge ;) 22.08.06, 22:32
      jednostka lekcyjna?
    • emeralda Re: challenge ;) 23.08.06, 10:18
      Jeśli to dla Ciebie naprawdę coś ważnego i gotowa jesteś poświęcić temu trochę
      czasu,zajrzyj tuataj: www.proz.com - można tu zadać pytanie czynnym zawodowo
      tłumaczom, oczywiście for free :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka