Gość: jasiu IP: *.igloonet.pl 16.06.08, 09:07 Wróciłem z Azur Plaza odpowiem na pytania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: camila Re: Wróciłem z Azur Plaza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.08, 11:13 Napisz proszę jakie są warunki w hotelu, ponieważ dotychczasowe opinie są bardzo różne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karola Re: Wróciłem z Azur Plaza IP: *.net.azartsat.pl 20.06.08, 22:19 ja również pytam, jak wygląda hotel? w niektórych misjach piszą że jest tam wręcz brudno... Jak jest z jedzeniem w opcji all inclusive? jaką walutę zabrać? Odpowiedz Link Zgłoś