Dodaj do ulubionych

Wróciłem z Azur Plaza

IP: *.igloonet.pl 16.06.08, 09:07
Wróciłem z Azur Plaza odpowiem na pytania.
Obserwuj wątek
    • Gość: camila Re: Wróciłem z Azur Plaza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.08, 11:13
      Napisz proszę jakie są warunki w hotelu, ponieważ dotychczasowe
      opinie są bardzo różne
      • Gość: karola Re: Wróciłem z Azur Plaza IP: *.net.azartsat.pl 20.06.08, 22:19
        ja również pytam, jak wygląda hotel? w niektórych misjach piszą że jest tam
        wręcz brudno... Jak jest z jedzeniem w opcji all inclusive?
        jaką walutę zabrać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka