03.05.04, 22:25
Chciałabym poznac wasze zdanie na temat logestu. Jak jest tolerowany przez
organizm, czy mialyscie go i moze zmienilyscie na inne tabletki ??? z gory
dziekuje za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • romain Re: Logest 03.05.04, 22:36
      szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?VE_szukaj_a=logest&ile=10&orderby=data_od+desc&spojnik=and&tag=216&poz=0&tablica
      Szukaj=forum_tresc&zywe=2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka