monika2003 14.05.04, 21:26 Dziewczyny czy u Was okresy są regularne, co ile dni występują? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ona_1983 Re: Okres nieregularny 14.05.04, 21:36 u mnie ostatnio co 34 dni, ale jest troche nieregularny wcześniej miałam co 29 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
asmonika Re: Okres nieregularny 14.05.04, 21:46 u mnie to juz wogole horror rok 2003 zaraz jak przestalam karmic po 36, 33, 41, 38, 23 dniach, potem bralam tabletki wiec mialam jak w zegarku i odkad w listopadzie przestalam brac tabletki poniewaz chcialbym miec drugie dziecko po 19. A w tym roku po 36, 26, 32, 30, 37 dniach. Dla mnie to koszmar bo nigdy nie wiem kiedy ten okres dostane. Staram sie o dzidzie juz od stycznia i jakos nie moge zajsc w ciaze ( nie wiem kiedy mam dni plodne) Myslalam ze po pierwszej ciazy sie jakos wyreguluje ale nic z tego. Widocznie musi tak byc.. Pozdrawiam papa Odpowiedz Link Zgłoś
heather_morris Re: Okres nieregularny 14.05.04, 22:03 Wiesz, ta regularnosc zalezy od wielu czynnikow m.in od wieku, wyjazdow, stresu. Ja mam raczej regularne 26-32 dni (tzn. mialam przed pigulkami i mam teraz jak pigulek juz nie biore), ale jak gdzies wyjezdzam to czasami zdarza sie nawet 40 i wiecej dni. A mam 24 latka. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
monika2003 Re: Okres nieregularny 14.05.04, 22:16 Ja zawsze miałam co 28-29 dni. W tym miesiącu mija dziś 28 dzień i nawet nie czuję zwiastunów. Przez ostatnie dni żyję w ciągłym stresie. Z jednej strony boję się, że coś złego się dzieje i będzie to miało negatywne skutki, a z drugiej chciałabym mieć już go za sobą bo za tydzień ma egzaminy. Nie wiem co robić. Nie mogę się odprężyć. Jestem cała spięta. Odpowiedz Link Zgłoś