ania141 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 07.02.03, 09:47 a co można uzywać na E.Coli będąc w ciąży Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaka2 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 07.02.03, 13:49 a grom wie........ i bez ciąży na to nic nie działa....... Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna1 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 13.04.03, 12:19 Dziewczyny czy pomogly Wam moze ziola VAGOSANU(a moze jakies inne?)?a moze wiecie cos o Calendulin-czy sa one bez recepty?czy polecicie cos do kupienia np.w aptece ale bez recepty?dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiamzycze zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
sabba Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 15.04.03, 09:08 Dolaczam sie do pytania i prosze o odpowiedz. Czy ten lek propolisowy, o ktorym piszecie jest na recepte? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna1 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 15.04.03, 22:49 Znalazlam: "Propolis na schorzenia kobiece Gałki dopochwowe z propolisem szybko i skutecznie leczą stany zapalne pochwy powstałe w wyniku infekcji bakteryjnych. Propolis działa też przy rzęsistkowym zapaleniu pochwy i szyjki macicy. Z powodzeniem można go także stosować przy nadżerkach szyjki macicy. Przed zastosowaniem gałek zapoznaj się z ulotką. Lek dostępny w aptekach bez recepty.Cena okło 8 zł" Odpowiedz Link Zgłoś
asiapa1 Prośba do KASJA 21.08.03, 15:35 Pisałaś o dr Alicji Fleming krtóra przyjmuje w Szpitalu Bielańskim, mogłabyś podać mi jakiś nr telefonu, abym mogła umówić się do niej na wizytę . Z góry dziękuję i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ania141 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 21.08.03, 15:57 sróbujcie kupic 10 torebek kwasu borowego i tym sie płukać przez 10 dni rano i wieczorem a do mycia uzywać preparatu do higieny intymnej na L ( koniecznie kupionego w aptece - bo tylko tam mozna dostać z niskim ph) mnie pomogło (wczesniej 2 lata na antybiotykach) Odpowiedz Link Zgłoś
allka1 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 22.08.03, 10:01 Aniu czy masz na myśli podmywanie się wodą z kwasem borowym? To jest bezpieczne? Wiem ,ze nie można go stosować na owarte rany stąd też moje pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
eklon Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 22.08.03, 13:41 Ale nadal nie wiem, czy takie zakażenie może mieć negatywny wpływ na ciążę? Odpowiedz Link Zgłoś
eliszka29 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 22.08.03, 17:15 czytam, czytam i jak bym czytała o sobie.Wciąż mnie coś piecze, swędzi, zaczerwienienia itd.Brałam różne leki, maści itd. pomagało na chwilę najlepsze jest to, że od lat mam ten problem i żaden lekarz a byłam u wielu nie skierował mnie na posiew, wymaz itd.Ostatni dostałam leki bez badania ginekologicznego ponieważ miałam okres a piekło i swędziało okropnie.Dostałam orungal i jakies globylki dopochwowe pomogło na chwile i znowu po miesiączce to samo.Mój mąż brał razem ze mną leki-ketokenazol. A teraz w czasie wytrysku mam wrażenie jakby we mnie jakiś kwas wpuszczali, okropne pieczenie i ból co mam robić, pomocy!!!!!!!!!!!!! Dodam, że od lat leczę się na niepłodność, mam PCO, aktualnie od 16 dnia cyklu biorę luteinę dopochwową. Poradzcie coś kobietki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kamaoka Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 22.08.03, 23:14 ja nie wiem co mam robic, caly czas mam grzybice (o zrobienie posiewu musialam sama prosic, bo moja pani ginekolog miala zamiar leczyc mnie bez tego), caly czas boli, piecze, swedzi okropnie, trace ochote na kochanie, bo za kazdym razem, jak moj chlopak we mnie "wchodzi" ja az momentami placze z bolu, prawdopodobnie to tez wina grzybicy ze mam za malo sluzu w pochwie i musimy sie ratowac roznymi kremami, nigdy tak jeszcze naprawde nie mialam orgazmu dopochwowego, bo po jakims czasie mnie juz tak boli pochwa ze nie chce sie dalej kochac i prosze chlopaka zeby juz konczyl, nienawidze tej grzybicy!!! leki sa drogie a my mamy po 18 lat, a o tym ze sie kochamy wie tylko moja mama, ja to jeszcze jak ja, ale dla mojego chlopaka to problem caly czas kupowac jakies leki (on juz tez oczywiscie sie zarazil moze mi powiecie jak mam w miare tanio leczyc chlopaka, mopze jakies mieszanki ziolowe profilaktycznie, juz po leczeniu, np. do codziennego plukania Odpowiedz Link Zgłoś
narewka Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 23.08.03, 22:29 hendrys.republika.pl/ polecam Odpowiedz Link Zgłoś
zalotnica Re: wcale sie nie dziwie... 24.08.03, 00:04 kamaoka napisała: > ja nie wiem co mam robic, caly czas mam grzybice > caly > czas boli, piecze, swedzi okropnie, trace ochote na kochanie, bo za kazdym > razem, jak moj chlopak we mnie "wchodzi" ja az momentami placze z bolu, > prawdopodobnie to tez wina grzybicy ze mam za malo sluzu w pochwie i musimy > sie ratowac roznymi kremami, nigdy tak jeszcze naprawde nie mialam orgazmu > dopochwowego, bo po jakims czasie mnie juz tak boli pochwa ze nie chce sie > dalej kochac i prosze chlopaka zeby juz konczyl, nienawidze tej grzybicy!!! A wiesz, ze tak naprawde to moga Cie uratowac tylko ksiazki...? Tobie sex to juz zupelnie nie sluzy, powiedz o tym swojemu chlopakowi, jesli on do tej pory tego nie zauwazyl, i zobaczysz na czym mu tak naprawde zalezy.... > leki sa drogie a my mamy po 18 lat, a o tym ze sie kochamy wie tylko moja > mama... A co na to Twoja mamusia ? Nic ci nie doradzila ? Dziwne.... > ja to jeszcze jak ja, Ty to juz sie zupelnie nie liczysz, najwazniejszy twoj chlopak... > ale dla mojego chlopaka to problem caly czas kupowac > jakies leki (on juz tez oczywiscie sie zarazil To musisz bardzo uwazac , zeby Cie przypadkiem nie zostawil... > moze mi powiecie jak mam w miare tanio leczyc chlopaka, mopze jakies > mieszanki ziolowe profilaktycznie, juz po leczeniu, np. do codziennego > plukania Mowie Ci, ksiazka jest swietna na wszystko... Odpowiedz Link Zgłoś
kotpsot Re: wcale sie nie dziwie... 25.08.03, 16:45 zalotnica napisała: > kamaoka napisała: > > > ja nie wiem co mam robic, caly czas mam grzybice > caly > > czas boli, piecze, swedzi okropnie, trace ochote na kochanie, bo za kazdym > > > razem, jak moj chlopak we mnie "wchodzi" ja az momentami placze z bolu, > > prawdopodobnie to tez wina grzybicy ze mam za malo sluzu w pochwie i musim > y > > sie ratowac roznymi kremami, nigdy tak jeszcze naprawde nie mialam orgazmu > > > dopochwowego, bo po jakims czasie mnie juz tak boli pochwa ze nie chce sie > > > dalej kochac i prosze chlopaka zeby juz konczyl, nienawidze tej grzybicy!! > ! > > A wiesz, ze tak naprawde to moga Cie uratowac tylko ksiazki...? > Tobie sex to juz zupelnie nie sluzy, powiedz o tym swojemu chlopakowi, > jesli on do tej pory tego nie zauwazyl, i zobaczysz na czym mu tak > naprawde zalezy.... > > > leki sa drogie a my mamy po 18 lat, a o tym ze sie kochamy wie tylko moja > > mama... > > A co na to Twoja mamusia ? Nic ci nie doradzila ? Dziwne.... > > > > > ja to jeszcze jak ja, > > Ty to juz sie zupelnie nie liczysz, najwazniejszy twoj chlopak... > > > ale dla mojego chlopaka to problem caly czas kupowac > > jakies leki (on juz tez oczywiscie sie zarazil > > To musisz bardzo uwazac , zeby Cie przypadkiem nie zostawil... > > > > moze mi powiecie jak mam w miare tanio leczyc chlopaka, mopze jakies > > mieszanki ziolowe profilaktycznie, juz po leczeniu, np. do codziennego > > plukania > > Mowie Ci, ksiazka jest swietna na wszystko... ------------- Zalotnico - poczytaj w takim razie książkę o wyrozumiałości i życzliwości dla ludzi... Odpowiedz Link Zgłoś
zalotnica Re: wcale sie nie dziwie... 25.08.03, 18:05 hmmmm....znaczy sie, powyzej opisana sytuacja, jest jak najbardziej normalna dla Ciebie...? Zastanow sie tylko jak postapilabys jako matka ( moze juz nia jestes) takiej 18-latki, bo ja takiego "kawalera" pogonilabym , cokolwiek znalazlabym pod reka... Odpowiedz Link Zgłoś
kotpsot Re: wcale sie nie dziwie... 14.10.03, 14:59 zalotnica napisała: > > hmmmm....znaczy sie, powyzej opisana sytuacja, jest jak najbardziej > normalna dla Ciebie...? Zastanow sie tylko jak postapilabys jako > matka ( moze juz nia jestes) takiej 18-latki, bo ja takiego "kawalera" > pogonilabym , cokolwiek znalazlabym pod reka... > Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz, że "powyzej opisana sytuacja, jest jak najbardziej normalna" dla mnie. Nie jest. Ja polemizuję z formą Twojej wypowiedzi. Zanim osądzisz wszystkich dookoła, to spójrz, czy Tobie czegoś nie brakuje. Pogoniwszy kawalera - "dobrym słowem", bo to Ci najwyraźniej dość lekko przychodzi - znalazłabyś prawdopodobnie swoją córkę za jakiś czas w identycznej sytuacji z innym. Albo po prostu nic by się nie zmieniło, tylko Ty byś już nie wiedziała, co się dzieje z Twoim dzieckiem. A córka nawet nie chciałaby z Tobą rozmawiać, więc nie wiem, jak miałabyś jej pomóc. Nie sądzę, aby ktoś zamykany z książką (albo "zachęcany" do książek z taką nieżyczliwością) chciał 1) czytać książki; 2)słuchać rad od kogoś o takim podejściu, jakie zaprezentowałaś w swoim poprzedniej wypowiedzi. Może zamiast pogonić kawalera, lepiej z obojgiem porozmawiać. I to nie z pozycji "pozjadałam wszystkie rozumy", ale "może umiałabym Wam pomóc". Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
zalotnica Re: wcale sie nie dziwie... 15.10.03, 04:21 kotpsot napisał: > Pogoniwszy kawalera - znalazłabyś prawdopodobnie swoją córkę za jakiś > czas w identycznej sytuacji z innym. Albo po prostu nic by się nie > zmieniło, tylko Ty byś już nie wiedziała, co się dzieje z Twoim > dzieckiem. A córka nawet nie chciałaby z Tobą rozmawiać... *...prosze...? czy to szantarz...? To kto u was w domu rzadzi...? Ty...? > Może zamiast pogonić kawalera, lepiej z obojgiem porozmawiać. I to nie z > pozycji "pozjadałam wszystkie rozumy", ale "może umiałabym Wam pomóc". *Naprawde rozsmieszasz mnie... Jak dla mnie, to nie ma zadnej dyskusji z dziewczyna w wieku 18 lat z KAWALEREM W LOZKU, bo w tym wieku ta sa jeszcze ksiazki w rece... i jeszcze to ze szanowna mamusia pozwala, wybacz, ale tego nie pojme... po prostu rece opadaja... Nie idz do lozka jak Cie boli, wylecz sie, zacznij sie usmiechac a nie zaciskac zeby z bolu...Dziewczyno, zastanow sie, przeciez to nie tak powinien wygladac sex, jak w Twoim wydaniu... Inaczej ci pomoc niestety nie moge, bardzo malo wiem na temat chorob kobiecych, NIGDY zadnego "swinstwa" nie mialam i nie przesiaduje w gabinetach... Ja sie po prostu ciesze zyciem... I Tobie rowniez tego zycze... Cale zycie jest przed Toba...PIEKNE... pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
kotpsot Re: wcale sie nie dziwie... 15.10.03, 14:53 zalotnica napisała: > kotpsot napisał: > > > Pogoniwszy kawalera - znalazłabyś prawdopodobnie swoją córkę za jakiś > > czas w identycznej sytuacji z innym. Albo po prostu nic by się nie > > zmieniło, tylko Ty byś już nie wiedziała, co się dzieje z Twoim > > dzieckiem. A córka nawet nie chciałaby z Tobą rozmawiać... > > *...prosze...? czy to szantarz...? > To kto u was w domu rzadzi...? Ty...? > > > Może zamiast pogonić kawalera, lepiej z obojgiem porozmawiać. I to nie z > > pozycji "pozjadałam wszystkie rozumy", ale "może umiałabym Wam pomóc". > > *Naprawde rozsmieszasz mnie... > > Jak dla mnie, to nie ma zadnej dyskusji z dziewczyna w wieku 18 lat > z KAWALEREM W LOZKU, bo w tym wieku ta sa jeszcze ksiazki w rece... > i jeszcze to ze szanowna mamusia pozwala, wybacz, ale tego nie pojme... > po prostu rece opadaja... > > Nie idz do lozka jak Cie boli, wylecz sie, zacznij sie usmiechac > a nie zaciskac zeby z bolu...Dziewczyno, zastanow sie, przeciez > to nie tak powinien wygladac sex, jak w Twoim wydaniu... > > Inaczej ci pomoc niestety nie moge, bardzo malo wiem > na temat chorob kobiecych, NIGDY zadnego "swinstwa" nie mialam > i nie przesiaduje w gabinetach... Ja sie po prostu ciesze zyciem... > I Tobie rowniez tego zycze... > Cale zycie jest przed Toba...PIEKNE... > pozdrawiam... DROGA ZALOTNICO, JEDNAK CHYBA ZA MAŁO TYCH KSIĄŻEK CZYTASZ, JEŚLI ROBISZ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE (vide: SZANTAŻ). MYLĄ CI SIĘ OSOBY, Z KTÓRYMI KORESPONDUJESZ, BO TO NIE JA MAM TE PROBLEMY, TYLKO KAMAOKA. DO RESZTY TWOJEJ WYPOWIEDZI NIE BĘDĘ SIĘ ODNOSIĆ, SZKODA CZASU NA KONWERSACJĘ Z OSOBĄ TWOJEGO POKROJU. KOTPSOT Odpowiedz Link Zgłoś
czanya Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 08.09.03, 19:36 To jeden z najmądrzejszych tematów, więc wyciągam do góry. Odpowiedz Link Zgłoś
cordelia23 Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 16.03.04, 19:22 Nic nie pozostaje mi jak dopisac sie do listy. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: ciągłe zakażenia brak mi już sił 26.11.03, 12:28 Od czasu wprowadzenia do codziennej terapii posiewów pojawił sie duży problem- myśle,ze znowu musi sie Pani przeleczyc- a po uzyskani9u prawidłowych posiewów proponowałabym po każdym stosunku zakładanie gałki do pochwy- betadiny, polseptolu lub macmiroru, zreszta macmiror zarówno doustny jak i dopochwowy jest dobrym lekiem na zakazenie bakteriami gram ujemnymi. Można jeszcze zastanowić się nad leczeniem uodparniajacym- ale jeśli zakażenia dostycza trż dróg moczowych , a nawroty wiąże Pani ze współżyciem to proponowałabymk po stosunku łykanie dwóch tabletek furaginu=- wtedy te dolegliwości powinny ustąpić Odpowiedz Link Zgłoś
myyyyyszka stosowal ktos ALBOTHYL? 11.03.04, 13:09 to drogi lek ( ok 35 zl) dostepny bez recepty. jesli ktoras z was stosowala prosze powiedzcie czy sie stosuje co 2 dni czy codziennie, i czy dalo jakies efekty? Odpowiedz Link Zgłoś