Dodaj do ulubionych

błona dziewicza

04.05.05, 22:53
pierwszy raz opisywany jest przez wielu jako wspaniałe romantyczne
przezycie... niestety mi coś takiego nie zostało dane... miałam już
3 "pierwsze razy" i nadal jestem dziewicą.. nie wiem czy ze mna jest cos nie
tak? ból jest nie do zniesienia, ja nawet nie płacze tylko wyje z bólu sad
zaciskam zeby jak moge najmocniej a błona dziewicza została naruszona tylko
troszeczke... owszem jest dosyc gruba ale zeby takie problemy...? juz mi sie
nie chce wiecej nawet próbowac jesli mam tak cierpieć crying czy wspomniec o tym
gdy pojde do ginekologa? czy mozna przeciac jakos błone u ginekologa? i jesli
tak to czy trzeba zapłacić itd.? bede wdzieczna za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: błona dziewicza 04.05.05, 23:35
      "pierwszy raz" bywa czasem stanowczo przereklamowany. zaciskając zeby zaciskasz się cała i zamykasz - to żaden pomysł. odetchnij, rozluźnij się - tak na prawdę zaszłaś juz baaaardzo daleko. zrób sobie kilka dni odpoczynku. z lekarzem porozmawiaj - to nie zaszkodzi.
      poczytaj poniższy wątek, ale nie wpadaj w panikę, tylko pomyśl, że NIE JESTEŚ ANI JEDYNA, ANI DZIWNA, ANI NIENORMALNA.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=216&w=22661468
      powodzenia.
      • wiki24 Re: błona dziewicza 05.05.05, 00:20
        też mialm swoje pierwsze trzy razy-hehe udało się za trzecim właśnie.Najlepiej
        się rozluźnić -to łatwo powiedzieć ale gorzej zrobic zwłaszcza jak było tyle
        niepowodzeń i bólu przy tym.Ale innej rady niestety nie ma.Możesz poradzić się
        ginekologa,czasem nacinają błony dziewicze.
    • dalija26 Re: błona dziewicza 05.05.05, 17:18
      napewno możesz naciąć błonę u ginekologa,choć pewnie najpierw sprawdzi czy jest
      to konieczne,czy to nie kwestia tego,że zbyt mocno zaciskasz mięśnie i
      dopuszczasz do penetracji.pozdrawiam.
    • allstarss Re: błona dziewicza 05.05.05, 22:26
      czytałam watek o pochwicy i troche sie przeraziłam... ale znalazłam tez wiele
      cennych wskazówek wink mam nadzieje ze w moim wypadku to tylko kwestia błony
      dziewiczej, nastepnym razem postaram sie rozluźnic chcoiaż ceizko bedzie ale
      może sie uda smile dziękuje za odpowiedzi
    • andrzejek23 menszczyzna 07.05.05, 09:49
      My z narzeczona mielismy kilkanascie podejsc do pierwszego razu. Okazalo sie,
      ze blona byla zbyt gruba i nie bylo szans na jej przerwanie w klasyczny sposob.
      Lekarz zaproponowal nastepujace wyjscie z sytuacji: naciecie blony w
      znieczuleniu miejscowym, jednak nie uzyl do tego skalpela. Zrobil to palcami,
      bo rana szarpana lepiej sie goi od cietej.
      Po tych naszych przezyciach zwiazanych z pierwszym razem teraz walczymy z
      pochwica, ale jest coraz lepiej i moze niedlugo zrobimy to, o czym oboje od
      dawna marzymysmile)
      Pozdrawiam wszystkich niezwykle cieplutko i serdeczniesmile
        • Gość: andrzejek23 Re: menszczyzna IP: *.kom / *.kom-net.pl 08.05.05, 09:40
          Wiesz dobrze jaki to jest bol. Mialas dopiero 3 pierwsze razy, jeszcze kilka i
          przestaniesz miec ochote na cokolwiek. Problem jest o wiele bardziej zlozony,
          niz ci sie wydaje. Przy tak potwornym bolu kolejne proby sa tylko gorsze, a w
          znieczuleniu miejscowym wszystko sie rozluznia, umozliwiajac tym samym
          ingerencje. Jednak palce sa twardsze od penisa i nie pchaja sie do srodka na
          oslep. Nie ukrywam, ze twoj komentarz sprawil mi przykrosc, bo nie wiem co
          chcialas mi przez to zarzucic. Lekarz zaufany, przesympatyczny, a podczas
          zabiegu stalem przy mojej Ukochanej trzymajac ja za reke. I nie sadze zeby
          sprawialo mu to jakas przyjemnosc przy tylu pacjentkach dziennie...
          Goraco polecam wizyte u lekarza, a pewne rzeczy przestana byc dla ciebie dziwne.
          Uwierz, nie jestem zlosliwy i nie chce byc niegrzeczny, ale my juz swoje
          przeszlismy i naprawde nikomu tego nie zyczymy.
          Pozdrawiam serdeczniesmile
          • super.kinia Re: menszczyzna 08.05.05, 11:04
            Gość portalu: andrzejek23 napisał(a):

Lekarz zaufany, przesympatyczny, a podczas
            > zabiegu stalem przy mojej Ukochanej trzymajac ja za reke. I nie sadze zeby
            > sprawialo mu to jakas przyjemnosc przy tylu pacjentkach dziennie...
            > Goraco polecam wizyte u lekarza, a pewne rzeczy przestana byc dla ciebie dziwne

co za koszmar, no taki pierwszy raz to faktycznie pamieta sie do konca zycia.
            boze, nie dziwie sie ze macie problemy, obcy facte gmerający paluchami i ty obok
            fotela ginekologicznego. Normalnie miodzio...
      • Gość: pelagia Re: błona dziewicza IP: *.sjs / *.sjs-franziskus.wh.uni-erlangen.de 09.05.05, 18:22
        wiecie co, a ja mysle ze chlopak ma klase... w koncu to tez byla jego sprawa,
        ich wspolna, moze dlatego takie jestescie wsciekle ze z wami by nikt nie
        poszedl tylko was WYSLAL. Oni sie na taka forme zdecydowali i nie jest to powod
        ani do zartow ani do ironii. Nie kazdy ma od razu z gorki... ale ci co nie maja
        okazuje sie ze sobie tez daja rade, ze sie kochaja, ze sie nie zostawiaja, ze
        ze soba sa nie tylko jak jest pieknie ale jak jest trudno tez. Bo sie kochaja.
        a dla mnie to normalna sprawa ze partner wie o wszystkim co sie dzieje i ja
        wiem o nim tez i razem chodzimy do lekarza jak jest potrzeba. I nie mamy
        potrzeby wypisywania watkow "help, moj chlopak sie nie myje jak mu to
        powiedziec a ja lecze grzybice". to zaufanie. I ten chlopak ktory sie tu
        wypowiedzial ma takie do swojej narzeczonej i co wazniejsze ona ma do niego.
        Mysle ze niektore z madralinskich moga tylko pozazdroscic. Pozdrawiam ich
        oboje, mysle ze sa wspaniali
        • super.kinia Re: błona dziewicza 09.05.05, 19:27
          Gość portalu: pelagia napisał(a)

wiecie co, a ja mysle ze chlopak ma klase... w koncu to tez byla jego sprawa,
          > ich wspolna, moze dlatego takie jestescie wsciekle ze z wami by nikt nie
          > poszedl tylko was WYSLAL.

Pelagio droga,
          a skąd takie smutne wnioski. Nie znasz ani mojego chłopaka, ani facetów innych
          dziewczyn z tego forum, wiec jakim prawem tak piszesz?
          a moze to ciebie ktoś, kiedy wysłał?

> a dla mnie to normalna sprawa ze partner wie o wszystkim co sie dzieje i ja
          > wiem o nim tez i razem chodzimy do lekarza jak jest potrzeba. I nie mamy
          > potrzeby wypisywania watkow "help, moj chlopak sie nie myje jak mu to
          > powiedziec a ja lecze grzybice". to zaufanie. I

Dla ciebie to normalne i super, tylko czemu myslisz ze jestes taka wyjątkowa?
          Nie mozesz z góry zakładac ze wszyscy faceci to brudasy, chamy i kreatury
          myślące penisem

P.S. wątki w stylu "help, moj chlopak sie nie myje jak mu to powiedziec a ja
          lecze grzybice" zazwyczaj zakładają niezalogowane osoby, Pelagio Droga.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka