Gość: Oleńka IP: *.cust.poz.supermedia.pl 09.10.01, 13:56 wady,zalety, od kiedy mozna, skutecznosc, ceny. BARDZO PROSZE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika.antepowicz Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI 09.10.01, 23:56 Cena ok 50 zł(Mirena-700). Załozenie -ok 300 zł. Wady- po załozeniu moze wystapić zapalenie n. rodnego- dlatego nie zalecana u kobiet, które nigdy nie rodziały> Moze powodowac bolesne miesiączki. Bardzo skuteczna- porównywalna z pigułką antykoncepcyjna!AM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oleńka Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.cust.poz.supermedia.pl 10.10.01, 10:38 bardzo dziekuje Pani Doktor! a czy ktoras z Was moze wyrazic swoja opinie!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Józia Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: 212.75.99.* 10.10.01, 11:18 Dosyć nieprzyjemny moment zakładania (po prostu boli!). Nie można używać tamponów. No i ryzyko wypadnięcia. Ja swoją urodziłam (w bólach!)już podczas pierwszej miesiączki . Ale są takie, u których sie sprawdza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jola Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.10.01, 11:42 ja mam Mirenę i jestem zachwycona, żadnych skutków ubocznych, skuteczna antykoncepcja i duży komfort psychiczny, jedyny minus wysoka cena. Mnie akurat zakładanie nie bolało (ale u swojego doktora nawet badania nie czuje) ale można przecież poprosić o miejscowe znieczulenie , pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oleńka Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.cust.poz.supermedia.pl 10.10.01, 11:48 czy nie lepiej,wiec pozostac przy sprawdzonych pigulkach? Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI 11.10.01, 08:09 Jezeli się nie rodziło to na pewno tak.MA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oleńka Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.cust.poz.supermedia.pl 11.10.01, 10:00 cóż nie rodziłam, i pewnie zostane przy pigułkach.DZIEKUJE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kama Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.uio.no 16.10.01, 16:15 Przez 6 lat bralam pigulki (po urodzeniu dziecka), w zeszlym roku w grudniu zalozylam wkladke Coper T ( 35 zl). Jestem bardzo zadowolona, komfort, nie zapomnisz wziac pigulki, tylko mam dluzsze krwawienia. Ogolnie jestem zadowolona.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monica Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.nas9.fort-lauderdale1.fl.us.da.qwest.net 16.10.01, 19:01 Zalezy o jakia wkladke chodzi. Dowiedz sie dokladnie jak ona dziala, czy czasami nie aborcyjnie. Przy nie ktorych wkaldkach moze dojsc do ciazy ty o tym nawet nie bedziesz wiedziec i wkladka sama zadziala aborcyjnie nie pozwoli zaplodnionemu juz jajeczku dojsc do macicy aby moglo sie rozwijac dalej. Ja bym nie pozwolila zalozyc sobie takiej wkladki bo wieze ze kazdy z nas powstal juz podczas polaczenia sie jajeczka z plemikiem. Ja jestem przeciwna aborcji. Jezeli dzielisz moja opinie to powinnas dobrze sie dowiedziec jaki rodzaj wkladki ci doktor poleci. monica. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI 18.10.01, 00:04 Mirena jest bardzo bezpieczna jesli chodzi o zapobieganie ciąży (prawie mniemożliwe zajście w ciaże w czasie jej stosowania!MA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oleńka Re: BARDZO PROSZE O OPINIE DOTYCZACE WKŁADKI IP: *.cust.poz.supermedia.pl 18.10.01, 11:08 Byłam u ginekologa i od razu powiedział, że na polskim rynku nie ma wkładek przeznaczonych dla młodych kobiet, które nie rodziły.Stanowczo odradził. Wszystkim dziękuję!!! Odpowiedz Link Zgłoś